Michaela Boberová

„Díky bylinkám nemusím užívat léky a našla jsem napojení
na přírodu a vše kolem ní.“

TERAPIE A PROCEDURY

Čínské baňkování
Havajská masáž LOMI-LOMI
Klasická masáž
Maderoterapie
Sakura masáž O sobě 

 Již od dětství jsem se zajímala o bylinky, které jsem sbírala na naší chalupě v panenské přírodě na Slovensku. Díky bylinkám, i když od mala bydlím v ruchu města, jsem našla napojení na přírodu a vše kolem ní.

  Dnes díky bylinám a jinému způsobu myšlení mám zdraví v dobrém stavu, napříč tomu, že podle lékařů bych měla brát doživotně léky, které neberu. Už od dětství jsem vnímala, že mě baví pomáhat, ale jak je člověk nevyzrálý, tak ho nenapadne, že by mohl vystudovat masérskou školu.

  Teprve v dospělosti jsem začala navštěvovat kurzy, nejprve laických masáží v „Masérně u dlani“ a tam jsem díky lektorům a lidem, které jsem masírovala pochopila, že toto je má cesta. Dodělala jsem si akreditovaný kurz Sportovní a rekondiční masáže v „Zázracích duše“ a již mě tato nádherná, ale náročná práce živí 11 let. Nadále se vzdělávám, co se masáží týče i co se týče bylin a různých alternativních léčebných technik samostudiem, je to co mě naplňuje a dávám do toho vše.

  Svůj volný čas trávím se svým synem a když mi dá prostor, tak vyrábím přírodní kosmetiku. Jinak miluji hory, různé sporty. Lezení, Pole Dance, antigravity jógy.

  V období před narozením syna jsem chodila do Sparťana a pár běhů jsem se zúčastnila. Dělali jsme rádi přechody, lozily po skalách atd. Baví mě zkoušet nové věci 🙂

Certifikace

2015
Masér pro sportovní a rekondiční masáže

2015
Celotělová masáž se zaměřením na lymfatické cesty

2015
Havajská masáž Lomi Lomi

2015
Sportovní masáž

kytka2

NÁŠ TÝM

Luca

Lucie Janalíková

Fyzioterapie

Lucie

Lucie terapeutka

Fyzioterapie

Ilona2

Ilona Svobodová

Psychoterapie