fbpx

Bc. Markéta Zajacová

Jsem člověk, který miluje přírodu a vše co s ní souvisí. Mám ráda výrok  ,,Znovu navracení k přírodě", kdy se opět vracíme k moudrosti našich předků, kteří čerpali dary přírody zcela přirozeně. Zajímají mě různé alternativní směry a jsem otevřená poznávat nové věci, které člověka dovedou k šťastnému, zdravému a spokojenému životu. Už nějakou dobu jsem vegetariánkou a teď už i vegankou. Nejdřív jenom k vůli detoxikaci těla a taky i jakási zkouška, jestli mé tělo vydrží bez masa. Věřím, že všechno má svojí energii a podle toho co jíme a co máme kolem sebe, nebo koho máme kolem sebe, tak takovou energii máme i sami v sobě.

Vzhledem k tomu, že pracuji s lidmi tak je pro mě důležité být fyzicky i psychicky v pořádku, abych tu pro své klienty mohla být. Své baterky dobíjím nejraději v přírodě, protože celkově přírodě dávám velkou váhu. Dále cvičím Jógu - Babaji Surya Namaskar a Atma Kriya Jógu a zabývám se a praktikuji meditace. Jako rychlou energetickou očistu si dávám koupele s mořskou solí, které doporučuji i všem klientům. Koupel zbavuje negativní energie, kterou v sobě člověk za celý den nastřádá.

Mám vystudovanou střední školu Služeb a podnikání obor Masér sportovní a
rekondiční. Po ukončení střední školy jsem nastoupila do hotelu v Olomouci a po nějaké době jsem se, ale vrátila zpět domů a nastoupila do nejmenované
společnosti v Ostravě. V této společnosti jsem začala dálkově studovat vysokou školu (Ostravská univerzita, pedagogická fakulta obor Učitelství odborných předmětů - 2021 zakončeno titulem Bc.), abych si zvýšila a rozšířila obzor své profese. Vzhledem k tomu, že ,,pásovou výrobu“ jak já říkám v masérství nemám moc ráda, tak jsem se rozhodla po nějaké době práci v této firmě ukončit a osamostatnit se.  Věřím, že je něco mezi nebem a zemí, že nic není náhoda a všechno má svůj důvod a účel. A tak jsem se nechala vést informacemi, které mi v životě přicházeli a dostala jsem se k Petře Vachové a následně i jako masérka do Sakura Clinic.

Všechno v životě se vyvíjí, a proto se snažím plynout životem, učit novým věcem a chopit dalších a dalších zkušeností a příležitostí jak být dobrým a šťastnýmčlověkem, který umí správně pomoci svým klientům.

  • Vzdělání
    Ostravská univerzita, pedagogická fakulta - obor Učitelství odborných předmětů, titul Bc.
    Střední škola Služeb a podnikání - obor Masér sportovní a rekondiční.

Náš tým

Petra Vachová, DiS.

Petra Vachová, DiS.

Certifikovaná terapeutka tradiční čínské medicíny
Bc. Vladimír Maňásek

Bc. Vladimír Maňásek

Výživový specialista, terapeut tradiční čínské medicíny
Lucie Janalíková, DiS.

Lucie Janalíková, DiS.

Fyzioterapeutka
Bc. Lucie Lukšová

Bc. Lucie Lukšová

Fyzioterapeutka
Mgr. Kamila Krempaská

Mgr. Kamila Krempaská

Fyzioterapeutka
Jana Gašperová

Jana Gašperová

Ošetřovatelka
Markéta Kutějová

Markéta Kutějová

fyzioterapeutka
Ivana Březná

Ivana Březná

Správce eshopu, PR a marketing