fbpx

Reference - Masáže

Masáže
Přidat referenci
Hedvika
27.02.2022, 08:28
Byla jsem u Vás poprvé a ne naposled. Masáž mi velmi pomohla od bolesti zad a krku. Těším se na další návštěvu. :)
Karolína
08.12.2021, 17:25
Dnes jsem byla poprvé u Vás na masáži a musím sdělit, že jsem byla velice mile překvapena. Prošla jsem vícero masážemi a ještě mi žádná nevyhovovala tak moc, jako ta Vaše. Paní masérka byla příjemná, milá a komunikativní. Velmi mi to pomohlo, vřele doporučuji a určitě se vrátím:)
Božena
25.11.2021, 18:50
Chodím pravidelně na masáže k paní Markétce. Je to velmi zkušená, vnímavá a citlivá osoba, s níž je příjemné strávit čas. Děkují.
Taktéž děkují za péči paní Vachové, která mi hodně pomohla odstranit část mých potíží bylinnou terapii. Hodnotím zaměstnance Sakura cliniky velmi pozitivně, těším se na další návštěvy. Marková
K.T.
13.10.2021, 09:02
Chtěl bych moc poděkovat paní Markétce, která dělá úžasné masáže. Hledal jsem dlouho někoho, kdo by mě pořádně "probral", ale nikdy jsem nikoho nenašel. Až jsem přišel k Vám a i když jsem šel původně jen na relaxační masáž, díky Markétce, jsem se dozvěděl, že mám pořádné zatvrdily, na zádech, které způsobují všelijaké další problémy, jako točení hlavy, únavu atd. A právě tyto zatvrdily nebo uzlíky se musí rozmasírovat společně s baňkami a dá se zase vše do pořádku. Už teď se cítím o 80% procent lépe. Děkuji moc
Jana Večerková
06.10.2021, 08:44
Dostala jsem jako dárek Sakura masáž . Byla jsem velice mile překvapena prostředím, přístupem a hlavně poprvé jsem zažila pocit kvalitní masáže krční páteře. Moc jsem si masáž užívala.
Lucie
08.09.2021, 11:06
Chtěla bych moc poděkovat za těhotenské masáže od masérky paní Zajacové. Její masáže jsou příjemně relaxační ale zároveň velmi nápomocné proti bolestem zad. Mohu jen doporučit.
Eliška
16.05.2021, 21:56
Na masáže k paní Váchové chodím už skoro rok a nemohu si je vynachválit. Pracuji jako zdravotní sestra a dost často mě z přetížení bolí záda. Dlouhou dobu jsem se snažila s bolestí zad pracovat sama, poté pomocí léků, rehabilitací a podobně, ale stále to nebylo dobré a nechtěla jsem se ládovat chemií. Vyzkoušela jsem klasické masáže, ale nikdy jsem se nedokázala uvolnit, díky tomu masáž neměla požadovaný efekt, tedy až do doby než jsem vyzkoušela shiatsu masáž. Paní Váchová je velmi milá, přátelská, zkušená, umí naslouchat a má zlaté ruce. Odhalila problém, díky kterému mě záda bolí a bolela, od té doby je mi lépe a na shiatsu masáže chodím pravidelně a preventivně. Opravdu mohu jen a jen doporučit, lituji že jsem o shiatsu masáži a paní Váchové nevěděla dříve.
Gabriela
24.09.2020, 14:12
Moc doporučuji, p.Váchovou, která je nejenom úžasný človiček, ale i doktorka na svém místě.Měla jsem zablokovanou krční páteř, na pohotovosti mi pichli obstřik a dali opiaty od bolesti, skončila jsem na nemocenské.Nic nepomahalo.Dnes jsem navštívila p.doktorku, která mi pomohla od bolesti, nejenom masáži, ale i technikou Gua Sha. Nemohla jsem vůbec hýbat krkem.Odchazela jsem bez bolesti a z odblokovaným krkem.Ješte jednou chci moc poděkovat .
Pavel M.
29.12.2017, 16:01
Masáž od pana Sumary mi uvolnila ztuhlou šíji a doporučil mi tradiční čínskou medicínu u paní Váchové. Vynikající přístup. Doporučuji.
Hana M.
27.11.2017, 18:26
Dobry den chtela bych doporucit p.Honzu,ktery mi pomohl v mych nejvetsich bolestech krcni patere.Po masazi se mi vzdy ulevilo a vzdy byla masaz prizbusobena momentalnim problemum.
Dekuji za odbornou pomoc a vrely pristup p.Honzy a celeho kolektivu