fbpx

Reference - Čínská medicína

Čínská medicína
Přidat referenci
Guest
02.11.2021, 18:05
Již při příchodu do kliniky panuje velice příjemná atmosféra,krásná vůně a uklidňující hudba. Důvod mé návštěvy byla akutní rýma a dvouměsíční kašel. Do péče si mě vzala terapeutka paní Petra Vachová. Hned po první akupunktuře se mi uvolnili nosní sliznice,a snížil se mi tlak na hrudníku. Akupunktura sama o sobě určitě není nic bolestivého,spíše naopak,díky velice profesionálnímu přístupu,je to spíše velice příjemný relax,s příjemnou hudbou v krásném prostředí. Určitě vřele doporučuji.
Jana Z.
20.10.2021, 11:45
Stal se zázrak ?
Tak bych popsala nasazení kuliček na akutní bolest mandlí, kdy jsem nemohla ani polykat.
V Sakuře mi doporučili kombinaci dvou typů kuliček, které jsem začala ihned brát.
Druhý den jsem se probudila bez jakékoliv bolesti ?
Bez léčení bych se trápila minimálně tyden, s antibiotiky plus minus také.
Po této zkušenosti jsem se poradila s pani Váchovou a koupila TCM i pro mého 2 letého syna, abych byla připravená na podzimní nachlazení.
Moc doporučuji ?
Petra J.
13.10.2021, 20:20
Nikdy nedokážu slovy vyjádřit jak vděčná jsem paní Vachove jak skvele se jí podařilo vrátit mě zpět do běžného života. Po diagnóze revmatoidní artritida kdy jsem se téměř nemohla hýbat mě klasická medicína odsoudila k doživotnímu tlumení imunity s výhledem zhorsujiciho se stavu. S tím jsem se nechtěla smířit a využila jsem služeb paní Vachove a zacala užívat bylinné směsi a akupunkturu. Nebudu lhát, nebylo to ze dne, ale má víra ve schopnosti paní Vachove byla tak silná že jsem vytrvala. Dnes jsem bez potíží a cítím se lépe než dříve.
Jarmila
30.09.2021, 11:36
Prodělala jsem těžší covid. Následkem bylo, že mi 2 měsíce vůbec nerostly vlasy a poté začaly vypadávat v trsech, měla jsem návaly horka a tlaku do hlavy. Pro západní medicínu dle výsledků z krve jsem byla ok, no bylo mi zle a plné hrsti vlasů po každém umytí umocňovali můj pocit beznaděje. Paní Petra Vachová si pečlivě vyslechla všechny příznaky a předepsala odvary z bylin přesně namíchané na můj problém. Teď 5 týdnů od první návštěvy můžu říct, že vlasy přestaly vypadávat, začaly krásně dorůstat, návaly horka a tlaku jsou úplně pryč. V dalším doléčení pokračuji, paní Petra má moji naprostou důvěru. Prostě umí a má můj velký dík ?.
Jolana K.
20.07.2021, 20:36
Vyjádřit slovy to nejde, jeďte tam a poznejte jak jsou úžasní na vlastní oči. Jsem nadšená
Helena
25.05.2021, 11:39
Byla jsem u paní Váchové asi před šesti lety s problémy s imunitou a velmi mi pomohla. Po cca 3 týdenní léčbě jsem se cítila plná síly a vitality. V následujících dvou letech jsem neonemocněla ani jednou (žádný kašel, rýma) a doteď (tj. asi další 4 roky) jsem byla jen 2x nemocná tak, že jsem se rozhodla užít léky. Mohu jen doporučit. Skutečně to pomáhá a budete se cítit lépe.
Jana V. a Jana B.
07.04.2021, 11:03
Jsme velice spokojené s přístupem a hlavně odbroností paní terapeutky Petry Vachové, dis. Díky bylinám, které nám vybrala pro odvary k užívání, se náš zdravotní stav radikálně zlepšil. Odezněly návaly horka, pocení, padání vlasů, únava, naopak se dostavila energie, psychická pohoda, hormonální vyváženost. Vřele doporučujeme danou kliniku svým milým a přitom odborným přístupem ke klientovi.
Guest
07.04.2021, 09:05
Chtěla bych poděkovat paní Váchové a celé Sakura Clinic.
S partnerem se nám delší dobu nedařilo otěhotnět. Po nějaké době snažení jsme navštívili reprodukční kliniku, kde nám nezjistili žádný vážný problém. Po roce jsme šli na IVF (po IVF Dr. zmínila, že bych mohla mít endometriozu). IVF se sice zadařilo, ale za pár týdnů přišla špatná zpráva v podobě zamlklého těhotenství. Dr. mi dal 2 týdny, aby se s tím mé tělo vypořádalo samo, jinak revize. V tu chvíli jsem se rozhodla navštívit Sakuru. Po konzultaci s paní Váchovou mi nasadila odvary a akupunkturu. Tělo na to okamžitě zareagovalo a vše vyloučilo – na revizi jsem nemusela. Do Sakury jsem docházela dále. A po cca dalších 3 měsících mi vyšel pozitivní těhotenský test. Na gyn. kontrole se ale zjistilo, že mé těhotenství ohrožuje hematom. Paní Váchová nasadila byliny a za další měsíc na gyn.kontrole byl hematom pryč. Nyní je vše v pořádku a těšíme se na narození našeho miminka :-)
Natálie
01.03.2021, 19:49
Musím říct, že paní Váchová je neskutečný odborník a jsem moc ráda, že jsem se na ní obrátila. Po porodu jsem půl roku bojovala s šíleným ekzémem téměř po celém těle. Po první konzultaci (online) přišla na to, co mi chybí/přebývá. Začala jsem pít odvary (2 týdny) sestavené přímo pro mě a díky nim se ekzémy z 90% ztratily. Konečně si nemusím tělo mazat kortikoidy. Patří jí obrovský dík!
Romana
08.02.2021, 15:21
Chci poděkovat panu Maňáskovi i celému týmu za milý a lidský přístup, ale hlavně za účinnou terapii. Díky nim jsem se utvrdila v tom, že řešit příčinu potíží je základ a že ona příčina je často úplně jinde, než by člověk očekával. Díky za to, že jsem se díky vám mohla v životě zase posunout o kus dál.
Šárka Guest
30.01.2021, 15:58
Chtěla bych touhle cestou , poděkovat celému týmu Sakura Clinic. Počínaje paní recepční , konče
panem Maňáskem. . Po užívání antibiotik , jsem měla problém s kůži .
Zčervenání těla a ekzém na rukou. Pan Maňásek mi vše upravil Akupunkturou. Děkuji
Jana M.
22.01.2021, 21:10
Chtěla bych poděkovat paní Petře Váchové za její péči. Již po pár týdnech při užívání předepsaných bylin a po změně životosprávy u mne došlo k výraznému zlepšení zdravotního stavu nejen subjektivně, ale i po krevních testech, kde jsem měla vyšší počet leukocytů, neutrocytů i bílkovin.
Barbora
11.01.2021, 17:41
Protože jsem řadu let navštěvovala lékaře, kteří mi nebyli schopní pomoci a přeposílali mne na různá vyšetření, která nic neřešila,
našla jsem si cestu k paní Petře Váchové a dodnes toho nelitují. Nejen rozebrala moje chyby, které jsem celý život dělala ale hlavně mi poradila jak dále aby se můj psychický i zdravotní stav zlepšil. Pracujeme společně na problémech, které mne trápí, plně jí důvěřují a snažím se brát vážně její doporučení a hlavně sama na sobě pracovat.
Všem, kteří mají problémy jak zdravotní i psychické aby kontaktovali paní Váchovou, která vás pozorně vyslyší a poradí. Návštěvu u ní je pohlazení na duši.
Ivana Cabalková
06.01.2021, 08:57
K Petře Vachové chodíme již mnoho let celá rodina se všemi možnými obtížemi - od nespavosti přes přetrvávající kašel až po bolesti zad. Vždycky se nám téměř okamžitě uleví (synovi po jednom dni odezněl urputný kašel). Chodíme sem jako k obvodnímu lékaři, klasickou medicínu (až na velmi vzácné výjimky) nevyužíváme - a nikdo nás zde za to neodsuzuje, což je obrovské plus. Neodmítnou ani malé děti, vítáni jsou všichni. Velké díky za tak skvělou péči!
Jana
02.11.2020, 18:12
TCM využívám již několik let a nedám na něj dopustit. Vyléčilo mi i mým dětem mnoho zdravotních problémů, se kterými si klasická medicína nevěděla rady. Přetrvávající urputný kašel, mého pětiletého syna, na který nikdy nic nezabralo. Protrhnutý bubínek, který jsem si léčila snad tři týdny a nepodařilo se ho atb. ani kortikoidy “zavřít”. Stačily jedny jehličky a bylinky tři dny a zatáhl se. Několikrát vyléčený zánět prsa. Po první zkušenosti jsem pak měla vždy byliny doma a při prvním náznaku bolesti jsem je začala brát a nikdy se mi zánět “nerozjel”. Stačil den dva a vše bylo v pořádku. Teď už se obracím na TCM vždy a “klasickou” medicínu prakticky nevyužíváme.
Petra M.
21.10.2020, 07:50
Chtěla bych touto cestou poděkovat za pomoc s nahozením menstruačního cyklu panu Maňáskovi. Na kliniku jsem přišla po léčbě hormonami, mou snahou bylo v co nejkratší době otěhotnět, ale mé tělo už na dlouhodobou 3- roční léčbu nereagovalo..proto jsem se rozhodla zkusit to konečně jinak...pomalu, ale přirozeně. V té době už jsem ani nedoufala v to, že by se mi skutečně podařilo otěhotnět, mým cílem bylo jen nastavit nějaký přirozený, ač třeba delší, ale nějaký menstruační cyklus...což se po cca 3 měsících skutečně podařilo za pomocí bylinných směsí připravených na míru...no a neuplynul ani rok...a po cca 9 měsících jsem přirozeně otěhotněla. Nyní jsme na začátku 7. měsíce a těhotenství probíhá v pořádku...za což děkuji každý den. Patří Vám mé velké díky za Vaši pomoc!!!
petr m.
11.10.2020, 06:26
Petra Vachová ,vždy pomůže. Když ne osobně ,tak telefonicky dobrou radou. A opravdu stojí za to. Moc děkuji za to ,že se věnujete ,tak hezky nemocným lidem...HEZKÝ DEN
petr m.
11.10.2020, 06:14
Dobrý den ….rád bych napsal malou referenci. Na klinice Sakura jsem byl jen párkrát. Ale mohu napsat velká spokojenost .Lečí i takzvaně nevylečitelné nemoci. Sice kvůli času kliniku nenaštěvuji pravidelně,, ale vždy dostanu dobrou radu i přes telefon.....Hezký den přeji celému kolektivu a děkuji.
Andrea
19.09.2020, 18:00
Chodíme zde skoro celá rodina, díky panu Maňáskovi už mě nebolí kolena a je mi mnohem lépe. Zachránil i mé vlasy pomocí ženšenového šamponu a bolavé svaly díky kurkumového spreje! Děkujeme za vás❤️❤️❤️
M.
25.08.2020, 15:48
Děkuji touto cestou paní Vachové za pomoc s velkým trápením zvaným "genitální opar". Kdo zažil pochopí a i jedna jediná zkušenost s výsevem oparů v intimní oblasti úplně stačí k tomu, aby člověk udělal cokoliv, jen at už to nikdy nemusí znovu absolvovat. Po neúspěšné konvenční léčbě u gynekologa jsem po dobu 3 týdnů užívala individuální bylinnou směs vytvořenou mně osobně na míru od pí Petry Vachové, a to ve formě odvarů, které po mých osobních zkušenostech s TCM nejrychleji zabírají a člověk cítí úlevu prakticky ihned. Nyní jsem již cca 4 měsíce bez potíží, které před léčbou nastaly prakticky před každým menstr.cyklem. Ještě jednou velké díky, paní Vachová je opravdový odborník, profesionál na svém místě se vřelým přístupem a své poslání vykonává nejen bystrou hlavou, ale také srdcem...
Vlasta K.
24.08.2020, 10:03
...i já jsem po všech možných návštěvách lékařů západní medicíny, které nikam nevedly,.. hledala a našla kliniku paní Petry, které moc děkuji za čas a trpělivost při řešení mých dlouhotrvajících bolestivých stavech v oblasti čelisti, zubů, tváře, krku...
Paní Petra mi doporučila i fyzioterapii, čemuž jsem moc nerozuměla, nicméně po první návštěvě u sl. Lucie jsem pochopila, že vše souvisí se vším a naše lidské tělo je propojeno emočně i fyzicky. Vydala jsem se na tuto cestu s pomocí TCM a fyzioterapie a věřím , že je tato cesta konečně správná! Moc děkuji paní Petro a Lucie,
Guest
16.08.2020, 15:38
Můj životní příběh astmatičky a alergičky se začal psát v devíti letech, v r. 1972, nyní je mi 57 let. Ráda bych zapěla slova chvály na léčbu akupunkturou, baňkování a čínské bylinky. Osud mi dopřál možnost setkat se poprvé s akupunkturou v mých 17-ti letech, tj. v r. 1980. Do té doby jsem trávila své dětství a mládí v nemocnicích, na pohotovosti nebo na JIP, kde mi lékaři tradiční západní medicíny léčili mé neduhy infúzemi, injekcemi, aerosoly, kortikoidy a tabletami. Takový život mě ubíjel a společně s rodiči jsme našli řešení v akupunktuře. Tehdy jsem byla hospitalizována, pan doktor mi vysadil veškeré léky a začal s jehličkami a baňkováním. Jeho léčba mi navždy změnila dosavadní utrpení a učinila můj život plnohodnotným. Po celé další roky a až doposud jsem dala navždy sbohem životu s chemickými preparáty. Celá léta jsem, v případě potřeby, neváhala dojíždět za tím zázrakem zvaným AKUPUNKTURA. Pomáhala mi s astmatem a veškerými alergiemi i v době zátěže v těhotenstvích, neboť nepoškozuje plod a je bez vedlejších účinků. S přibývajícím věkem také s nápravou zad. Pan doktor ukončil svou perfektně zavedenou praxi bez nástupce, odešel na zasloužený odpočinek a já věděla, že musím hledat svého dalšího dvorního akupunkturistu, kterým je nyní Petra Vachová. Od prvního okamžiku na mě zapůsobila svým milým, vstřícným, usměvavým, profesionálním přístupem, který byl znásoben upřímnou touhou mi pomoci s mými potížemi. Mé 40-ti leté zkušenosti jsou takové, že žiji bez jakýchkoliv výše uvedených chemikálií a pokud se, čas od času, vyskytnou astmatické, alergické či jiné problémy, zajedu si srovnat mé akupunkturní body a dráhy – nyní k p. Petře Vachové – a je po problémech. „SAKURA clinic“ nabízí fůru dalších účinných metod, kterým zásadně dávám přednost před klasickou léčbou. Závěrem bych chtěla říci, že na celé klinice na vás od prvního okamžiku dýchne příjemná atmosféra a vstřícný kolektiv mladých odborníků, dychtících po tom, aby každému příchozímu pomohli zbavit se léta nashromážděných zdravotních potíží. Pro toho, kdo si chce pomoci jinak, než s „berličkami farmaceutického průmyslu“, jsou tam dveře otevřeny dokořán!
Helena
29.06.2020, 12:39
Moc bych chtěla poděkovat Petře Vachove,měla jsem aneurysma,a po bylinné terapii mě problémy vymizely,a poslední vyšetření bylo v naprostém pořádku,a celkově jsem moc spokojená i s nasazení.Dekuji,že jste.
Blanka M.
29.05.2020, 09:10
* S panem Maňáskem jsem již před časem řešila zánět žaludku syna (8), způsobenou helicobacterií, po mé nespokojenosti s terapií klasické medicíny, tj. po ATB (aplikovali jsme) přišel inhibitor proton. pumpy, který problém neřešil, jen potlačoval. Pan Mańásek po diagnostice synovi předepsal bylinky TCM, syn užíval 14 dní, poté předepsal s nějakou modifikací další, na 2 týdny. Poté už jsme nemuseli nic řešit, protože problém ustoupil asi po 3 týdnech. Syn konečně nepociťoval pocity na zvracení, bolesti atd. A hlavně od té doby je v pohodě. Podobné problémy jsem poté řešila s dcerou, a tam to trvalo ještě méně, stačila jedna terapie bylinek na 14 dní, a problémy dcery odezněly. Určitě využiji i nadále, protože nejde jen o potlačení problémů, jak je to mu v klasické léčbě, ale jdeme ke zdroji... Děkuji!
Kateřina M.
20.05.2020, 14:42
Již dva roky trpím ulcerózní kolitidou a kromě častých problémů, křečí a nafukování se za poslední půl rok přidala i oteklost převážně v obličeji. Na začátku března 2020 jsem se objednala na čínskou medicínu k p. Vachové. Společně jsme hned přišly na správné řešení a díky bylinek se stav začal okamžitě měnit. Kvůli korona viru se situace opět změnila díky stresu. Po telefonické konzultaci jsme opět našly nové řešení a během 2-3 dnů se situace mnohem zlepšila. Po 2 měsících užívání bylinek zmizela i oteklost. Všem Sakura Clinic a p. Vachovou vřele doporučuji. Hezký den.
Tomáš S.
13.05.2020, 12:16
Rád bych poděkoval týmu Sakura Clinic při řešení alergických sezónních potíží. Především na jaře a na podzim, kdy byla alergie nesnesitelná a projevy svědění uší, v ústech, ucpané dutiny atd., jsem řešil klasickými prostředky a více méně bez efektu. Již cca třetí sezónu aplikuji bylinné odvary připravené dle paní Vachové a i v té nejtěžší sezóně v podstatě nepociťuji žádné problémy. Je to naprosto úžasné, kdy se po několika "protrápených" sezónách dostaví absolutní úleva. Všem doporučuji návštěvu v Sakura Clinic. Paní Vachová a celý její tým mají moji naprostou důvěru.
Vítek
05.05.2020, 07:37
Dobrý den,
Chci moc poděkovat p. Vladimírovi Maňáskovi za vyřešení dlouhotrvajících bolestivých problémů (Oštěpařský loket a bolest v oblasti bederní páteře).
Přetížil jsem si loket a trběl jsem jako kůň víc jak rok. Nebyl jsem schopen zvednout rukou 2l petku. Zkusil jsem kde co a až pan Vladimír mi pomohl. Proto když jsem v zimně z vlastní hlouposti prochladl se zády a kašlal jsem na doléčení, dopadlo to tak, že mi moje děti oblékaly ponožky a obouvaly boty. Pak už jsem nic nezkoušel a rouvnou šel za p. Vladimírem, který nezklamal a dal mne do pořádku. Poslal mne ještě ke své kolegyni (nevím která to byla) na baňkování spojené s masáží což urychlylo celý proces léčení.
Sečteno a podtrženo. Když máte nějaký zdravotní problém, SAKURA CLINIC je zprávná volba pro jeho odstranění.
Vítek
Jana
27.11.2019, 13:36
Chtěla bych moc poděkovat paní Váchové za skvělý přístup, psychickou oporu a profesionalní léčbu. Díky TCM se nám narodilo naše vymodlené miminko. Zároven bych chtěla dát naději všem párům, ženám, kterým se nedaří otěhotnět. S manželem jsme se snažili skoro 2 roky a nedařilo se. Mým problémem bylo netvoření vajíček. Podstoupili jsme umělé oplodnění několikrát, ale neúspěšne. Z několika pokusu bylo odebráno pouze jednou jedno vajicko a jestě velmi špatné kvality. Ostatní pokusy bez vajíčka. Zkoušela jsem všechno - vitaminy, homeopatii, kraniosakralni terapii, cviceni Mojžíšové, lečitelství atd, a stale nic. Činske medicine jsem popravde neverila. Byla jsem už zoufalá a na základě kladné recenze na FB jsem se k paní Váchové objednala. Hned naše první schůzka mi pomohla hlavně psychicky. Po 3 měsících pití bylinnych vyvarů a akupunktury, jsem se rozhodla zkusit zase odběr na IVF klinice a tentokrát úspěšně. Bylo odebráno jedno vajíčko krásné kvality, které se oplodnilo a je z toho naše miminko :) I v průběhu těhotenství jsem TCM využila, jelikož jsem zacala mít vyšší tlak a bála jsem se rizika preklamsie. I tohle jsme s paní Petrou vyřešili. Tlak klesl a nízký zůstal po celou dobu těhotenství. Opravdu moc děkuji za skvělý přístup a hlavně podporu. Vděčíme Vám za naši radost :)
Doufám, že moje recenze pomůže dalším budoucím maminkám. Stojí to za to, věřte mi :)
Martina Š.
15.08.2019, 09:29
Děkuji celému tymu Sacura Clinic za záchranu před operací karpálních tunelů, která mi hrozila.
Můj příběh: začalo to nesnesitelným brněním levé ruky na podzim 2018, na EMG byl lehký nález na levé i pravé ruce. Na jaře 2019 již byl středně těžký nález na pravé ruce, levá zůstala s lehkým nálezem, hned jsem byla odeslána na neurochirurgii, kde jsem se ještě uprosila, že 3 měsíce s operací počkáme do kontrolního EMG. A zde se stala ta skvělá věc, byla jsem u Petry Vachové na masáži a zmínila jsem se o problémech a téměř neodkladné operaci karpálů. Petra mě přesvědčila abych zkusila ještě byliny v kombinaci s akupunkturou. Byliny-ANO s těmi mám zkušenost, ale akupunktura? Té jsem nikdy nevěřila, ale řekla jsem si že než do sebe hned nechat řezat, tak zkusím vše. A dnes jsem Petře a Vláďovi vděčná, že na akupunkturu s karpály chodím. Byliny které mi Petra naordinovala, jsem musela z důvodu otěhotnění vysadit a zbyla mi už jen TA akupunktura.
Výsledek: dnes jsem byla na kontrolním EMG a dokonce paní doktorka málem nevěřila, před měřením mi říkala, že lepší to nebude, že budeme doufat, aby byly výsledky stejné a co se stalo? Na pravé ruce mám po ošetřování týmem Sacura Clinic jen lehký nález a levá ruka také zlepšení.
Tímto Vám všem moc děkuji a rozhodně budu chodit nadále a všem kdo pochybují moc doporučuji.
Helena Babiakova
24.07.2019, 06:40
Děkuji p.Petre Vachově za skvělou práci,po 2sezenich mě problémy vymizely,a jsem naprosto spokojená,doporučuji všem,mela jsem závratě,otočení hlavy,moc díky!
Jana
10.07.2019, 14:09
Dobrý den p. Petra Váchová je profesionálka na svém místě.Musim přiznat, že co se čínské medicíny týká, tak jsem v žádnou léčbu bylinama nevěřila, až do té dobynež jsem dostala pořádný zápal plic.Kdy jako obvykle jsem jako každý zašla na plícní kde mi předepsali antibiotika (Klacid 500), ten mi nezabral pak další antibiotika Cotrimoxazol AL 800 a ani ty nezabrali tak mi přidali ještě třetí : Augmentin které je silné antibiotikum z penicilínové řady a ni to nezabralo ,kašel nepřestával čím dál tím víc mě od kašle bolel hrudník a ještě naopak jsem dostala průjem jazyk jsem měla hědočerný byla jsem nevyspaná a hlavně moc utahaná . A to byl ten moment kdy jsem si řekla a dost a navštívila jsem p. Petru Váchovou, která se mnou udělala nejdřív dijagnostiku a následně mi doporučila byliny ve formě vývaru. A opravdu za 3 dny byly vidět viditelné výsledky .V krku nebolelo začalo se mi lépe dýchat a neustálý kašel který mě doprovázel výrazně ustupoval. Já jako astmatik musim říct, že po 14 dnech jsem šla na kontrolu a po zápalu plic ani památka, šíleným kašlel ustal a nyní již beru bylyny na imunitu .Díky Petry se cítím skvěle a opravdu mi pomohla. A ja už dnes můžu říct, že čínské byliny jsou opravdu zázrak..
Moc tímto Petře děkuji a mohu všem jen a jen doporučit. Jana
Lydie K.
09.07.2019, 10:01
Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat a pochválit p. Vladimíra
Maňáska, který mi po celou dobu mých návštěv ve Vašem středisku udílel cenné
rady a vydatně mi pomohl. Byl velice ochotný a vstřícný.
Ještě jednou děkuji a těším se na další návštěvu.

Lýdie K.
Alexandra P.
19.06.2019, 13:41
Děkuji paní Petro Vachová za čas strávený s Vámi při ošetření technikou Shiatsu v průběhu mého těhotenství. Byl to nezapomenutelný zážitek pro mě i mou dceru v bříšku. Vždy jsem od Vás odcházela odpočatá, naprosto bez bolesti, nabitá novou energií a více spojená s mým děťátkem. Jsem přesvědčená, že Shiatsu Vámi prováděná významně přispěla k harmonickému a radostnému těhotenství i porodu.
Děkuji za laskavý a profesionální přístup!
Martin U.
30.04.2019, 16:26
Absolutní spokojenost!!moje uzkostné tetanické stavy byli po několika sezenich u pana Maňáska o 80% odstraněny.doporučuji všemi deseti i co se týče ostatních zdravotních či psychických problémů.
Zuzana V.
11.04.2019, 06:35
Paní Petru Vachovou mohu jen doporučit... jak po stránce odborné, tak i stran přístupu ke klientům.. opakovaně mi pomohla a zbavila mě potíží, které nereagovaly na antibiotickou, antiedematozní ani kortikoidní terapii. Vzhledem k nemalým nežádoucím účinkům těchto preparátů- byť někdy nutných-i jako zdravotník jsem vděčná, že se díky paní Vachové bez výše jmenovaných obejdu ;) děkuji
Radka
08.04.2019, 07:24
Petu jsem kontaktovala kvuli nevolnostem v tehotenstvi a mohu vrele doporucit, po bylinach, ktere mi Peta doporucila nevolnost behem 3dnu presla a take jsem se citila celkove mene unavena. Dekuji!
Julie M.
12.03.2019, 09:05
Ráda bych tímto poděkovala paní Vachové. Navštívila jsem ji s problémy souvisejícími s tetanií a ačkoli jsem zdravotník, chtěla jsem se vyhnout užívání léků jako jsou antidepresiva nebo anxiolytika. Její léčba mne zbavila všech potíží a nyní se opět cítím výborně. Jsem opravdu ráda, že jsem se nezamotala do bludného kruhu užívání léků a své potíže jsem s paní Vachovou vyřešila pomocí bylinek. Ještě jednou moc děkuji.
Hana Olesz
27.02.2019, 12:39
Paní Váchová je kouzelnice a opravdu profesionál na svém místě! Není člověk, kterého bych Vám v tuto chvíli doporučila víc! A patří jí můj obrovský dík!!!
Můj příběh: Pacientkou paní doktorky jsem od října 2018. Šla jsem k ní na doporučení, protože po porodu v roce 2012 se mi v těle rozjely plicní chlamydie a nemohla jsem se jich zbavit. Velmi mě to omezovalo v životě, neustála unava, velké bolesti kloubou - opravdu nepříjemná nemoc. Absolvovala jsem 9 měsíců na antibioticích, nepomohlo to. Tak aspoň aby se to nezhoršovalo, probíhala co 3 měsíce léčba antibiotiky. Bohužel hodnoty se i tak zvyšovaly, a tak jsem v říjnu 2018 dorazila do ordinace paní Váchové s pocitem, že opravdu už nemám co ztratit, jelikož doktor mě začal strašit ve 33 letech invalidním důchodem. O vedlejších učincích antibiotik ani nemluvím.
Paní doktorka se vyptala na vše, co potřebovala, udělala mi bylinnou směs a řekla, že to bude běh na dlouhou trať, ale že to není nemožné. A teď tady sedím a píšu tento příběh, protože celý zázrak trval jen 4 měsíce. V říjnu jsem si nechala odebrat krev (15.10.2018), abych věděla, zda léčba nastavená paní doktorkou někam směřuje a dneska (14.2.2019) můžu říct, že nejenže směřovala, ale dokonce uzdravila. Sám můj hematolog tomu nechtěl věřit, ale zázrak se stal, bylinky mě vyléčily. Pro ty, kterým to příjde až nemožné, můžu zaslat svoje krevní testy. :) V péči paní doktorky zůstávám i nadále, protože bych velmi nerada, aby se ty potvory zase někdy vrátily.
Docházím k paní doktorce zároveň každý týden s dědečkem, který trpí alzheimerem a byť je to nevyléčitelná nemoc, dědečkovi bylinné směsy opravdu pomohly a zkvalitnily zase jeho život!
Paní doktorce patří můj velký DÍK!
Jan P.
11.12.2018, 18:26
K paní Petře jsem se dostal náhodou přes moje známé, kteří mi o ní vyprávěli, že je špičkou ve svém oboru a musím uznat, že se nemýlili. Můj problém byl, že jsem utrpěl zranění při sportu a nemohl jsem ho po nějaký čas vykonávat. Jak říkala paní doktorka z nemocnice cca týden. Týden uplynul a zranění se nezlepšovalo. Tak jsem se právě rozhodl dle doporučení přes známé navštívit služby paní Petry. Musím se přiznat, že jsem tomu ze začátku moc nevěřil, ale výsledky mě velice rychle vyvedly z omylu. Paní Petra kromě akupunktury mi dala ještě čínské tabletky, které jistě pomohly k uzdravení. Za týden jsem již pociťoval jen mírnou bolest v místě zranění a po necelých 14 dnech bolest odezněla úplně. Tímto bych chtěl paní Petře poděkovat, že mi pomohla od nepříjemné bolesti kloubů a šlach v ruce a já opět mohl bezproblémově sportovat. Děkuji.
Eva Staňková
22.11.2018, 08:28
Musím sa opat pochváliť pre mna velkým úspechov byliniek z čínskej medicíny. Po vysadení antikoncepcie mám velký problém z menštruačným cyklom. Teraz posledne som mala cyklus až 104dní, čiže mi menštruácia meškala presne 77dní. Pred mesiacom som bola aj na vyšetrení u gynekologa a všetko bolo ok, tak mi chcel dať injekciu na vyvolanie menštruácie, ale ja som odmietla, pretože som to chcela vyvolať prirodzene. Dnes sa mi to konečneee podarilo :-) šťastná som ako blcha a nemusím ísť na injekciu. Nič som nebrala iba odvar z byliniek. A stálo to za to počkať a nedávať do seba zase nejakú chémiu!!! Takže opať ma raz čínska medicína nezklamala!!! Ďakujem mooooc!!!! Eva
Martina Čudrnáková
08.10.2018, 11:39
S paní Petrou jsem se poprvé setkala v rámci praxe při studiu čínské medicíny. Moc se mi líbilo, jak přistupovala ke klientům a jak byla milá a ochotná předat nám, studentům, své terapeutické zkušenosti. V průběhu svého studia jsem absolvovala několik praxí a mohu říct, že toto byla jednoznačně nejlepší zkušenost.
Také jsem navštívila kliniku Sakura s mou devítiletou dcerou. Řešily jsme častá nachlazení a také problém s nožičkami, který se táhl od narození a který se, za spolupráce paní Petry a fyzioterapeutky Lenky, vyřešil.
Dcera jezdila do Ostravy moc ráda, vždy se těšila a už po první schůzce se mě zeptala: "Mami, všimla sis, jak jsou tady všichni milí a hodní?" :+)
Sama jsem se po této zkušenosti rozhodla, že začnu s paní Petrou řešit svůj letitý problém. Věřím, že se nám společně podaří i mé problémy vyřešit.
Vážím si paní Petry za profesionalitu ve svém oboru, ale také za lidský a vřelý přístup ke klientům. Děkuji také ostatním zaměstnancům kliniky Sakura.
Jsem ráda, že jste..Moc děkujeme!
Martina a Eliška Čudrnákovi
Zuzana
19.09.2018, 06:30
K paní Petře docházím již 10 měsíců. Velmi mi pomohla se žlučníkovými kameny a vysokým tlakem. Cítím se velmi dobře a i díky bylinkám jsem zvládla dovolenou v Turecku bez jakýchkoliv obtíží.
Ivana
28.08.2018, 17:54
Moc děkujeme Petře za její skvělý profesionální přístup. Náš tříletý syn měl 14 dní vleklou virózu s opakujícími se teplotami. Po jednom "zásahu" Petry bylo po všem. Teplota i ostatní symptomy zmizely jak pára nad hrncem. Takže jedno velké WOW
Zuzana
27.08.2018, 08:52
K paní Petře Vachové jsem začala docházet před dvěma měsíci. Přišla jsem z jiné kliniky tradiční čínské medicíny, kde mi ani po půlroční léčbě nepomohli a prognóza zněla, že bych se mohla léčit i několik let. Trápily mne velké žaludeční potíže, které začaly po špatně předepsaných antibioticích. Z každého jídla mi bylo okamžitě nevolno, nemohla jsem skoro jíst a moje váha a zdraví se rapidně propadlo. Hned po úvodní konzultaci u paní Petry jsem měla skvělý pocit a naději, že mi zase bude lépe. Už po prvním měsíci užívání bylinek a akupunktury se mé zažívání výrazně zlepšilo a já se konečně mohu zase normálně stravovat. Paní Petra má také velkou zásluhu na zlepšení mého psychického stavu, její vřelost a pozitivní energie je naprosto nakažlivá a pokaždé od ní odcházím jako nový člověk. Pokud hledáte místo kde vám pomohou od problémů, s kterými si často nikdo neví rady, jste na správné adrese. Sakura Clinic mohu všem vřele doporučit.
Pavlína
08.06.2018, 11:47
Po vysazení antikoncepce jsem se necítila dobře a začala jsem mít problémy s cyklem. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet účinky čínské medicíny. S panem Maňáskem jsme zahájili léčbu pomoci akupunktury a bylinek. I když jsem to nečekala, již po první akupunktuře mi bylo lépe. Nyní se mi všechny příznaky PMS výrazně zlepšily a cítím se mnohem lépe. Moc děkuji za laskavý osobní přístup, pohodovou atmosféru a profesionalitu pana Maňáska.
Ondřej D.
05.06.2018, 06:57
Za panem Maňáskem jsem přišel s problémem chronické rýmy a kašlem, který mě již dlouho trápil. Nikdy předtím jsem zkušenost z čínskou medicínou osobně neměl, ale dočetl jsem se, že je na tyto problémy velmi účinná. Po první schůzce jsme prokonzultovali můj zdravotní stav a zahájili léčbu pomocí akupunktury a bylinek. V dnešní době mě již rýma netrápí a projevy kašle se také výrazně snížily. Chtěl bych tímto panu Maňáskovi poděkovat za výtečný osobní přístup, profesionalitu a vstřícnost.
Lucie K.
20.03.2018, 15:41
Poprvé jsem se s Petrou setkala před rokem, kdy mě trápily neustále bolesti břicha, které mi postupně doslova kradly chuť do života. Mám diagnostikovanou celiakii, laktózovou intoleranci a histaminovou intoleranci a i přes dodržovaní stanovených diet se můj zdravotní stav nadále zhoršoval. Situace mě donutila to řešit alternativní cestou. U Petry jsem absolvovala několik akupunktur a užívala na míru ušité bylinné směsi a musím říct, že mě tato kombinace postavila opět na nohy. Bolesti postupně ustávaly a díky jinému pohledu na svět a situace v něm, který mi Petra ukázala, se zlepšila i má psychika.
Asi před měsícem jsem Petru vyhledala podruhé, tentokrát s chronickou boreliózou. Půl roku jsem snášela neustálé záškuby svalů, které mě budily hlavně v noci. Ani doktoři si se mnou nevěděli rady. Byla jsem z toho už totálně vyčerpaná a naštvaná. Petra mi okamžitě nasadila bylinnou směs přímo na boreliózu a výsledky už jsou vidět. Záškuby už nejsou tak výrazné a v noci normálně spím.
Pokud si někdo nevíte rady se svou situací a máte potřebu to řešit jinak, určitě se nebojte navštívit Petru, doporučuji.
Tímto Ti Petro patří mé obrovské DÍKY za tvůj komplexní pohled na člověka a dodání energie jít kupředu. Přála bych si, aby bylo takových lidí na světě víc.
Martina Toišilová
15.03.2018, 19:22
Musim zde napsat své osobní zkušenosti s činskou medicínou a celkově s paní Petrou Vachovou.
K Petře již chodím na masáže několik let. Jsem ten typický nepoučitelný klient, který přijde vždy až má bolesti a problém. Petra mi vždy od bolesti zad moc pomohla. Při ošetřování se mnohokrát zmínila o čínských bylinach a jak jsou dobré na to a na tamto. Ja se musim přiznat, že co se čínské medicíny týká, tak jsem v žádnou léčbu bylinama nevěřila. V roce 2017 jsem ale otěhotněla a od 28tt mi hrozil předčasný porod. Tehdy jsem se poprvé rozhodla zkusit byliny. Petře jsem zavolala a ta mi hned ochotně pomohla a doporučila činské byliny. Ty jsem užívala dle instrikci a pomohlo to, rodila jsem ve 40tt a to mi nakonec museli porod vyvolat. Toto byla ma první zkušenost s čínskou medicinou, Pokračovalo to hned po porodu, kdy jsem užívala další doporučené bobule abych měla dost sil a zvladla šestineděli co možná nejlépe a ANO cítila jsem se opravdu skvěle. Po pravdě jsem ale pořád moc nevěřila že to vše bylo díky čínsķé medicíně. Říkala jsem si, že to je určitě hormony apod.
No ale má poslední zkušenost s čínskými tabletami mě rozhodně přesvědčila. Pred týdnem jsem onemocněla, v krku jsem měla žiletky a hrozili mi antibiotika, což jsem samozřejmě jako kojící matka nechtěla. Proto jsem se obrátila na Petru Vachovou a musim říct, že mě doslova zachránila. Doporučila mi čínské tablety a opravdu za 3 dny mě v krku nebolelo a měla jsem jen lehkou rýmu a ta také za 2 dny skončila. Ja jako astmatik musim říct, že jsem předtím vždy v tomto stavu skončila na antibiotikach s šíleným kašlem a díky Petry to tak tentokrát nebylo a opravdu mi pomohla. A ja už dnes můžu říct, že čínské byliny jsou opravdu zázrak..
Moc tímto Petře děkuji a mohu všem jen a jen doporučit.
Stáňa
14.03.2018, 06:21
Nevím, jak přesně bylinky fungují, nicméně fungují. K paní Petře chodím zhruba od září 2017. V současné době vymizely potíže s dýcháním, mohla jsem vysadit léky určené na astma. Zbavila jsem se pravidelných a častých zánětů močových cest a gynekologických problémů – navíc si moje tělo vzpomnělo, že je žena, což v 60 letech významně působí na psychiku. Velmi výrazně se omezilo noční pocení a úzkostné stavy, které mě trápily. Vypadá to, že ten „bylinkový koktejl“, který mi paní Petra namíchala na míru, dává postupně mé tělo do stavu, kdy si může užívat života, což je bezvaaaa . Děkuji
P.S. Navíc je paní Petra fajnová „ženská“, se kterou se prima povídá. 
Vlčková Lada
11.02.2018, 21:10
Touto cestou chci poděkovat terapeutce Petře Vachové za pomoc při léčení gynekol. problémů jako jsou opakované záněty, cysty a nepravidelná menstruace.
Má léčba trvala tři měsíce a připravené individuální bylinné směsi si poradily se záněty, nepravidelnou sliznicí, cystou i s celkovou hormonální nerovnováhou způsobenou antikoncep., v době kdy jsem ji přestala užívat. Při nedávné prohlídce u gynekologa jsem byla v pořádku. Tedy bez zánětu, sliznice byla pravidelná a po dlouhé době ani žádná cysta. Menstruace se upravila na cyklus 28 dnů a tělo se dalo hormonálně do pořádku. Čínskou medicínu doporučuji a u paní Vachové oceňuji nejen vstřícný a pozitivní přístup, ale i pohotové reakce na akutní problém mimo danou léčbu (př. nachlazení, ekzém, celková harmonizace těla, akupunktura). Přeji klinice mnoho dalších spokojených pacientů.
S pozdravem Vlčková
Mojmír Liška
24.01.2018, 20:18
Po dlouhodobých neurologických problémech se zády a pravou nohou, jsem na doporučení dcery navštívil Sakura Clinic. Po klasické léčbě medikamenty a zvlášt analgetiky tlumícími bolest, jsem už nevěřil v obrat k lepšímu, ale hned po první akupunktůře u Petry Vachové nastal obrat k lepšímu a teď po čtvrté akupunktůře bolesti ustály. Celému kolektivu Sakura Clinic a zvlášť Petře Vachové za její osobní a milý přístup moc děkuji. a doporučuji.
Renáta
02.01.2018, 16:21
Ráda bych poděkovala za svého otce. Postihla ho tzv. Bellová obrna,přesto že ho lékař odeslal okamžitě na rehabilitaci, nikde ho nevzali pro obsazenost. Na této klinice ho okamžitě vzali ( i před Vánocemi). Po dvou návštěvách jsou vidět neuvěřitelné pokroky. Je velice spokojený i s přístupem personálu. Moc za otce děkuji a sama brzy navštívím tuto kliniku.
Pavel Michna
29.12.2017, 16:05
Dlouhodobý problém s pravou nohou a konečně jsem se dověděl, kde je zakopaný pes. Bylinky mi pomohly. Druhý problém časté bolesti hlavy bylinky taky zvládly. Doporučuji.
Hana Murnikova
27.11.2017, 18:15
Dobry den chtela bych se s vami podelit o sve zkusenosti:
Asi pred rokem mi zacali bolesti krcni patere,absolvovala jsem obstriky,prasky proti bolesti,rengeny a ruzne vysetreni,rehabilitaci po pul roce se mi potize zhorsily tak ze jsem nebyla schopna naplno pracovat a mnela velke bolesti kdy jsem nebyla schopna ani normalne fungovat,po poslednim vysetreni u neurologa mi bylo receno ze mam proste vyrustky ktere tlaci a neda se stim nic delat a mam si zvyknout na bolest.Stim jsem se nechtela smirit protoze jsem uz nebyla schopna normalne fungovat a na radu kamaradky jsem zkusila tcm.Byla jsem vrele prijata a po vysetreni pani Petrou ujistena ze vzadnem pripade si nemam zvykat na bolest.Dostala jsem bylinky primo napsane pro me potize a doporuceni na masaz,ktera mi v zacatcich leceni nesmirne pomohla.Dnes po 3 mesicich jsem bez bolesti,plna energie.Timto bych chtela podekovat pani Petre a jejimu tymu za zachranu a navrat k zivotu dekuji dekuji dekuji????
Jana Konvicová
03.11.2017, 16:29
S paní Petrou Váchovou jsem velmi spokojená. Trápilo mě špatné zažívání, podrážděnost, migrény, bolesti břicha a spoustu jiných problémů dnešní uspěchané doby. Moc ji děkuji, protože se teď opravdu cítím moc dobře díky bylinám a akupunktuře, která opravdu dělá divy.
Katka
24.09.2017, 21:40
U Petry Váchové jsem absolvovala praxi jako studentka třetího ročníku tradiční čínské medicíny. Nejen, že jsem byla s praxí maximálně spokojená, ale paní Váchová mi navíc předala spoustu praktických zkušeností. Protože se mi líbil nejen přístup, ale i příjemné prostředí, stala jsem se navíc její klientkou.
Tereza
02.09.2017, 08:21
S paní Vachovou jsem byla velmi spokojena. Dopomohla mi ke splnění mého přání porodit miminko přirozenou cestou bez umělého vyvolávání, které mi hrozilo vzhledem k přenášení. Byla jsem u paní Vachové 2x na akupunkturu a ještě ten den se mi dostavily porodní kontrakce, Snadnou, rychlou a přirozenou cestou se nám narodil zdravý chlapeček :-) Velmi pozitivně hodnotím vstřícný přístup a rychlé nabídnutí termínu. Moc děkujeme.
M. Mikušová
14.07.2017, 09:53
Vřele paní Petru Vachovou doporučuji svým známým a rodině! Vyléčila mi cystu, která se stále, i po operaci, vracela, také s endometriózou a bolestmi, které tato nemoc přináší, v podstatě se vším, co moje tělo v poslední době trápilo... Tímto ji moc děkuju za pomoc a profi přístup!
Adam Kožaný
06.05.2017, 09:06
Po osobní zkušenosti mohu říci, že Petra Vachová patří ke špičkám ve svém oboru. Má velice obsáhlé znalosti jak praktické, tak teoretické alternativní medicíny a velice profesionální přístup ke klientovi. Vždy mi dovedla pomoci s mými fyziologickými problémy a díky její vrozené empatií byly její návštěvy také prospěšné mé myslí. Její služby mohu vřele a s čistým svědomím doporučit každému, kdo hledá tu správnou pomoc.
Mirka Tydlačková
05.05.2017, 07:05
Děkuji touto cestou terapeutce a masérce Petře Vachové, která svým citlivým a osobitým přístupem a zejména svými profesními znalostmi mi nejen pomohla zbavit se zdravotních problémů, ale doslova dokázala svými léčivými postupy obrátit mou psychiku do pohody a klidu. Pokud řešíte nějaký zdravotní či jiný problém, svěřte se s důvěrou do její péče.
Leona Pavlíková
20.04.2017, 07:15
Petru mohu jen a jen doporučit. Jak už psal někdo přede mnou, navštívíte více masérů a zase se k Petře vrátíte. Velmi přesně ví, kam sáhnout a co pomůže. Pomáhá nejen mně, ale i synovi, který se jako sportovec potřeboval srovnat s psychikou a v době růstu i se svým tělem. Péče o zdraví nakonec mezi námi přerostla v přátelství. Pokud opravdu věříte spíše přírodě a síle dotyku, Petra je se svými znalostmi a přístupem ta pravá.
Lucie Plačková
03.04.2017, 14:06
Petra Vachová je výborná masérka, která jako jedna z mála dokáže skutečně pomoci s bolestí zad a krční páteře. Vzhledem k mému sedavému zaměstnání vyhledávám služby masérů často. Nějakou dobu jsem na Petru Vachovou neměla kontakt a navštěvovala jiné maséry. Bohužel jsem s žádnou návštěvou nebyla nikdy tak spokojená, abych se tam znovu vrátila. K paní Vachové jsem se vrátila po letech a bylo milé si připomenout její zlaté ruce, které přesně vědí kam sáhnout, aby uvolnily zablokované místo. Určitě doporučuji, nejen pokud máte konkrétní problém, ale i pokud chcete třeba jen dobít energii.
Mgr. Petra Kubínyiová
01.04.2017, 18:05
Vřele doporučuji lymfatické masáže, které Petra opravdu umí! Podle mne nejlepší lymfomasáže v Ostravě.
Vaclav Gregor
25.03.2017, 09:05
Petru mohu vřele doporučit. Je mi 19 let, pravidelně sportuji a intensivně posiluji. V zimě jsem si natáhl dolní zádový a mezilopatkový sval. Zkusil jsem postižená místa mazat mastmi a udělat pauzu od tréninků. K ničemu to nevedlo. Vzhledem k tomu, že celá rodina chodí k Petře, měl jsem dobré reference. Zkusil jsem ji navštívit, nezklamala a pomohla mi. Během několika dnů bolest zmizela a do 10 dnů jsem mohl zase trénovat.
Kateřina Wenglarzyová
24.03.2017, 14:06
Pokud hledáte masáž, která vám opravdu pomůže, jděte k Petře Vachové. Ať už vás trápí zablokovaná záda, krk nebo nedostatek energie, rozhodně budete s výsledkem více než spokojeni. Se svým neuvěřitelným spektrem vhodných typů masáží a podobných technik, pro vás určitě najde to pravé. A jestli to bude vaše první masáž u Petry, pak věřím, že rozhodně ne poslední.
Petra Ballová
24.03.2017, 07:05
Podle mého názoru je Petra Vachová skvělá masérka i terapeut. Díky jejímu celostnímu přístupu, obsáhlým znalostem čínské medicíny, různých doplňkových terapií a zlatým rukám ji mohu všem vřele doporučit, protože dokáže klientovi pomoci s různými zdravotními obtížemi. Pomohla mi srovnat mé tělo a hlavně na naší dlouhé cestě za vytouženým miminkem. Kdykoliv jsem měla problémy se zády či bolestmi hlavy, po jejím ošetření odezněly, nadchla mě pro alternativní medicínu a v neposlední řadě mě vždy hodila do naprosté psychické pohody. Peti, díky moc!
Magdaléna Skřídlovská
20.03.2017, 07:55
Pokud máte problém, se kterým Vám může pomoci masér a nevíte, do kterých rukou se svěřit, tak věřte, že ruce Petry Vachové jsou tou nejlepší, nejbezpečnější a nejjistější volbou.
Petr Kudělka
18.03.2017, 18:06
Práce Petry Vachové je jejím životním posláním. Je skvělou masérkou a současně terapeutkou vysokých kvalit s profesionálním přístupem ke klientovi. Překvapí vás vlídné jednání, osobní přístup a příjemná atmosféra, která vám dává zapomenout na vaše každodenní starosti. Budete si moct užít luxusu perfektně provedené masáže, která je určena jen vám. Proto rádi vypnete mobilní telefon a na chvíli odplujete z tohoto uspěchaného světa někam do prostoru bez času, který je určen jen vám. Budete odcházet jako znovuzrození a jen se budete divit, jak je to možné. Nesnažte se na to přijít, protože to je téměř nemožné. Obrovské úsilí, celoživotní studium a s láskou vykonávaná práce se prostě projeví.
Jana Daňhelová
15.03.2017, 12:05
Petru Vachovou znám devět let. Od prvního setkání mi ve svém oboru poskytuje absolutně profesionální služby na vysoké úrovni. První rok byla naše setkání jen terapeutická, ale časem jsem se dostala do takové fyzické a psychické pohody, že stávající setkání jsou již spíše relaxační. Dříve jsem byla nucena vyhledávat rehabilitační a masérské služby ve zdravotnickém i soukromém sektoru, a proto plně oceňuji její znalosti a zručnost. Je mi více než padesát let a třicet let pracuji ve zdravotnictví. Není běžné, že se mladý člověk neustále vzdělává v oboru a velmi si toho cením. Vítám, že se Petra po krátké přestávce opět vrací do práce.
Josef Schreiber
28.02.2017, 09:45
Petřiny služby bych doporučil všem, kteří chtějí jak klasickou masáž, tak i těm, kteří chtějí navodit celkovou tělesnou a duševní pohodu. Petra svým přístupem i znalostmi dokáže pomoci opravdu s každým problémem.
Katka G.
15.02.2017, 08:05
Stejně tak jako ti, kdo Petru znají, i já ji mohu všem doporučit. Znám se s Petrou už téměř deset let. Mám sedavé zaměstnání a často trpím bolestmi zad. Navštívila jsem řadu masérů a terapeutů, absolvovala rehabilitace, ale s nevalným výsledkem. Hledala jsem proto dál. Na doporučení své kamarádky jsem se dostala k Petře a u ní už zůstala. Musím říct, že Petra je opravdu odborník na svém místě. I přes své dlouholeté zkušenosti se dále vzdělává a nabídka jejich služeb je velmi široká. Kromě toho je Petra velmi pozitivní člověk. Odcházím od ní vždycky uvolněná, odpočatá a dobře naladěná. Jenom škoda, že ta hodinka a půl tak rychle uběhne.
Josef Puczok
14.02.2017, 19:26
Vřele terapeutku paní Petru Vachovou doporučuji! V roce 2004 mne již několik let trápily nesnesitelné bolesti hlavy (jako když Vám uvnitř hlavy někdo buší kladivem), nastávající pravidelně na počátku pracovního týdne. Pomoc jsem hledal u lékařů a masérů jen s krátkodobým úspěchem. Po počáteční úlevě jsem si stejně dříve či později opět musel vzít fialovou pilulku proti bolestem. V té době jsem byl již smířen s tím, že to jinak nebude. Tehdy mi známý doporučil paní Vachovou. Po třech nebo čtyřech návštěvách jsem se této nepříjemné obtíže zbavil natrvalo. Letos na podzim jsem po letech Paní Vachovu opět vyhledal. Měl jsem silné bolesti v oblasti břicha. Potíže způsobené slinivkou břišní a také nesprávnou funkcí žlučníku mi diagnostikoval jiný léčitel. Bylinné preparáty ani dieta nezabraly. Po první Shiatsu masáži a uvolnění bloků na střední dráze bolesti břicha zcela ustoupily. Nyní pracujeme na bolestech kloubů a močových cestách a výsledky jsou po dvou termínech fyzicky patrné. Zní to jako zázrak, ale já to vnímám jako umění člověka ve svém oboru znalého a jsem moc vděčný. Je mi jasné, že když člověk nezmění některé své životní postoje, obtíže se opět jako upozornění těla na naše chování vrátí, ale i tuto informaci a konkrétní rady jsem od paní Vachové jako bonus získal. Paní Petra Vachová je opravdu člověk na svém místě. Je vidět, že ji její práce těší a naplňuje a oceňuji její široké znalosti a především dovednosti, které opravdu přinášejí kýžený výsledek. Děkuji moc za tu úlevu.
Pavla P.
13.02.2017, 07:05
Ráda se připojím se svou chválou na paní Petru Vachovou. Je opravdu vynikající nejenom masérkou, ale i terapeutkou s hlubokými znalostmi alternativní a čínské medicíny. K paní Petře chodím na různé typy masáží již pět let. Zcela mi pomohla od bolestí páteře. Nedávno jsem objednanou masáž chtěla zrušit, protože jsem ten den dostala velkou rýmu a byla nachlazená. Po domluvě na mě paní Petra zapracovala s baňkováním, reflexní terapií a ostatním svým umem. Výsledek byl ohromující - druhý den jsem byla bez rýmy, nachlazení a úplně fit. Spolupracovníci jen koukali. Paní Petro, moc Vám děkuji!!! Už se těším na další návštěvu.
Lenka Ch.
16.01.2017, 15:06
Paní Petru Vachovou mohu s klidným svědomím doporučit všem! Dostala jsem dárkový poukaz na masáž, říkala jsem si, že to bude fajn relax. Ale bylo to nad mé očekávání – super relax s odbouráním bolestí! Peťka je sympatická žena se skvělým prvotřídně profesionálním přístupem – svou práci dělá s láskou a velkým nasazením a má zlaté ručičky. Trpívala jsem častými migrénami, bolestmi krční a bederní páteře. Po absolvování masáží jsem byla mile překvapena a nevěřila jsem vlastnímu tělu. Když jsem odcházela, cítila jsem se jako znovuzrozená – lehce a s pocitem vyčištěné hlavy. Skoro 2 měsíce po masáži jsem neměla migrénu, ale dokonce ani malou bolest hlavy. I bolest páteře byla skoro pryč. A to vše jen po první návštěvě u paní Petry, navíc bez prášků a obstřiků. To je pro člověka trpícího migrénami jako by omládl o 20 let :-) Neumím úplně doslova popsat své pocity při a po masážích, ale každý si je může vyzkoušet na vlastní kůži a potom se bude rád vracet tak jako já, protože nikdo přece rád nežije s bolestí! Moc Vám děkuji Petři, že jste mi ukázala, že to jde bez tablet a obstřiků, které stejně pomohou jen na chvilku a mají spoustu vedlejších účinků. Těším se na viděnou!
Michaela Krčmářová
14.01.2017, 07:45
Chtěla bych tímto poděkovat Peti, ke které chodím od narození mého prvního syna, kdy jsem začala trpět migrénami od krční páteře. Měla jsem pocit, že jsem již vyzkoušela vše — rehabilitace doporučené lékařem, slepého terapeuta pro vrcholové sportovce a masáže všeho druhu. Úspěch ovšem žádný nebo jen velmi krátkodobý. Pak jsem si u nás v kadeřnictví našla kontakt na Petru a řekla jsem si, že to zkusím. Velmi mě překvapilo a potěšilo její vstřícné a milé chování, chuť pomoci s problémem a řešit ho. Ráda se k Petře vracím, protože vím, že mi vždy od bolesti pomůže a stále vymýšlí, co nového by mi ještě mohlo dopomoci k lepšímu zdraví. Momentálně jsem doma se dvěma dětmi a u toho ještě pracuji denně na počítači, takže bohužel, bolesti se mi po nějakém období vrací. Vím ale, že stačí pár návštěv u Peti a vše bude opět OK. Takže díky a přeji mnoho úspěchu v práci.
Petr Červenec
06.01.2017, 07:35
Po návštěvě Petry Vachové jsem se zbavil bolesti zad, která mne trápila snad 3 měsíce. Navštívil jsem řadu odborníků i masérů, ale skutečná pomoc se mi dostala až tady. Mám už jasno, ke komu zajít s problémem nebo jen preventivně. Doporučuji každému, kdo nechce ztrácet čas a má rád viditelné výsledky.
Lenka Čechová
27.12.2016, 16:43
Jsem pacientka s chronickým onemocněním, na které lékaři nemají dosud lék na úplné uzdravení. Jedná se o autoimunitní onemocnění s názvem CREST syndrom - lidově řečeno "nemocný celý člověk". A protože k tomu patří i kde co, začaly mi tuhnout svaly v celém těle, hlavně trpěly nohy. Vyhledala jsem proto úžasnou Peťulku Vachovou s ještě úžasnějšími ručičkami. Petra se postarala o to, abych šla ze Shiatsu masáže jako znovuzrozená :-) Moc děkuji všem nahoře za to, že mi ji poslali, neb jak se říká „Nic není náhoda!“ Nyní mohu fungovat v běžném životě zase dál.
Jarka V.
06.10.2016, 10:05
Chci moc poděkovat paní Petře Vachové za její velmi dobře odvedené masáže, které mě zbavily bolestí kolene, krční páteře a lupání v uchu. Obrátila jsem se na ni s vidinou, že mi alespoň ,,trochu" pomůže od těchto bolestí, když už mi nepomohly obstřiky ani tablety. Mé udivení bylo obrovské! Již druhý den po masáži koleno přestalo bolet, v uchu přestalo lupat a bolest krční páteře začala ustupovat. Po druhé masáži bolest páteře ustoupila úplně. Paní Petra je masérka s velkým ,,M"! Nechci dělat jen nějakou reklamu, ale paní Petra mi velice pomohla, a proto jí posílám veliké dík a všem, kteří mají bolesti ji vřele doporučuji! Ještě jednou děkuji!
Gregor V.
06.06.2016, 17:06
Mám sedavé zaměstnání a moje práce byla v poslední době spojena s velkým tlakem a stresem. Objevily se problémy rovnováhy v oblasti středního ucha a nevolnosti. Předepsané léky pomohly jen na určitou dobu a potíže se opět objevily. Teprve Petra mi pomohla. Našla bloky v oblasti krční páteře a v kombinaci s působení Reiki veškeré potíže pomalu odezněly. Díky Petře a jejímu pozitivnímu přístupu se můj stav opět vrátil do normálu. Její masáže a ostatní terapie mohu všem jenom doporučit.
Marcela Červencová
26.04.2016, 13:15
S prací paní Vachové jsem maximálně spokojená, je to kvalitně a pečlivě odvedená práce, jejíž účinky jsou hmatatelné. Mohu jen doporučit těm, kteří hledají opravdovou pomoc formou masáží atd. Porovnávám s ostatními maséry, mimo jiné z lázní Piešťany, Tatry a Rajecké Teplice.
Kamila Přibylová
06.04.2016, 07:06
Petru znám nejen jako masérku, ale také v jejím osobním životě. To, že si vybrala právě tuto profesi je pro nás pro všechny nenahraditelná volba. Řadu let jsem pracovala jako wellness poradce a za svou praxi jsem se setkala s mnoha maséry, ale jen těžko potkáte druhou Petru. Rozsah jejich znalostí je nejen široký, ale převážně má hloubku. Svou profesionalitu umocňuje neustálým vzděláváním se, a to ji stále posouvá kupředu. A navíc, Petra má dar neutuchající vnitřní energie, kterou umí používat a právě toto dělá výjimečného maséra výjimečným.
Monika Heraltová
06.03.2015, 07:05
K Petře jsem chodila plna očekávání, ale zároveň i obav a nedůvěry. Mé úporné bolesti hlavy i přes její odborné masáže tak nějak přetrvávaly a já začala pochybovat, má-li vůbec to komplikované dojíždění z Opavy do Ostravy nějaký smysl. To ovšem jen do okamžiku, kdy mi Petra dala Reiki. Pod proudem té životadárné energie, která prostřednictvím jejích rukou do mne prýštila, jsem zůstala ochromená ležet, přestala mluvit a styděla jsem se ji dokonce přiznat, co cítím, aby si nemyslela, že jsem divná, případně čtyř procentní :-) Bylo to to nejnádhernější, co jsem v poslední době měla příležitost prožít. A nejen to, úporné bolesti hlavy jsou fuč a už do sebe neláduji analgetika jako na běžícím pásu! Děkuji Ti Petro, že jsi mne k Reiki přivedla, naučila jsi mě s ním zacházet, že si ho dnes umím dávat sama, a že Tě smím vnímat jako člověka jednoho z mne nejbližších. Je mnoho povolaných, ale málo vyvolených. Myslím si ale, že Ty jsi už dnes ta vyvolená a že máš lidem ze svého obrovského bohatství (kterým tak nenápadně disponuješ) co dát. Tak dávej :-) Přeji Tobě i Tvým klientům hodně štěstí.
Romana Sladká
06.12.2014, 16:36
Chtěla bych tímto vyzdvihnout velmi kvalitní a odbornou práci masérky Petry Vachové. Již několik let trpím značnými bolestmi zad (bederní a krční páteř). V poslední době mě pak nejvíce trápily bolesti krční páteře (ztuhlost). Proto jsem zkoušela na internetu vyhledat zkušeného maséra, který by mi dokázal pomoci. Objevila jsem masáže paní Vachové a přečetla si o ní kladné reference. Navštívila jsem ji několikrát a s jejími službami a přístupem jsem velice spokojena. Velmi se snaží o to, aby klientovi pomohla od bolesti a potíží, které ho trápí. Pokud jsem k paní Vachové přišla vyčerpaná, s bolestí hlavy a zad, tak po její skvělé masáži jsem odcházela odpočinutá, uvolněná, prostě paráda. A také v následujících dnech po masáži se pak cítím velmi dobře. Mám víceméně sedavé zaměstnání, pracuji s počítačem. Všem, kteří také trpí chronickými bolestmi zad a případně i bolestmi hlavy paní Vachovou jen a jen doporučuji.
Martina Kanyzová
26.09.2014, 05:05
Mé první setkání s Petrou bylo zcela náhodné. Dlouho jsem řešila problém s váhou, ale bohužel bez větších úspěchů. Neřešila jsem sice nějakou větší nadváhu, ale celkově jsem byla nespokojená sama se sebou. Při rozhovoru s ní jsem si postěžovala, co mne trápí a ona jen nenápadně naznačila, že by mi mohla pomoci. Nějakou dobu jsem váhala a nevěřila jí. Při první schůzce mi napíchala jehličky a zbytek jsem nechala zcela na ní. Snažím se řídit jejími radami a pomalu se dostavují výsledky. Jsem strašně moc spokojená se všemi službami, které Petra na mne aplikuje. Vidím na sobě obrovskou změnu a to nejenom hmotnostní. Jejím velkým úspěchem je, že tu změnu vidí i okolí kolem mne a to mne motivuje ještě více. Jsem moc ráda, že mi ji náhoda přifoukla do mého života, i když nic není přeci náhoda. Už nyní se těším na další masáž a všem Petru vřele doporučuji.
Zita Menkalová
16.12.2013, 07:35
Petru Vachovou bych s nadšením doporučila celé své rodině, známým a všem lidem, kteří chtějí pracovat na zdraví svého těla i ducha. Nechala jsem si aplikovat akupunkturní jehličky do ucha a masáž Shiatsu a výsledek je vynikající. Cítím se omlazená, plná energie a vše opět funguje tak, jak má. Naše spolupráce bude i nadále pokračovat. Za svůj život jsem vyzkoušela mnoho masérek a terapeutek a mohu prohlásit, že Petra je naprostá špička ve svém oboru. Neustále se vzdělává a aktivně zajímá o vše, co je spojeno s její profesí, a v této oblasti má bezpochyby hluboké znalosti. Mohu potvrdit, že její terapie se cíleně zaměřuje především na odhalení příčiny různých onemocnění nebo omezení. Petra se maximálně soustředí na práci s člověkem a dává do toho ze sebe vše. Je mojí kamarádkou už nějakou dobu a brzy jsem pochopila, že její práce je pro ni životním posláním a tak také přistupuje ke svým klientům. Věřím, že lidem dokáže opravdu pomoci, nebo dokonce i změnit život.
Martina Vlčková
16.03.2013, 17:06
Jako fyzioterapeut jsem zvyklá řešit si problémy spojené s páteří sama, v 8. měsíci těhotenství mě však začaly trápit tak silné bolesti od páteře, že jsem byla nucena vyhledat lékařskou pomoc, týden jsem strávila v nemocnici, bezvýsledně, s tím, že v těhotenství bohužel nic nesmím. Když jsem se vrátila, vyhledala jsem Petru a hned po první masáži jsem cítila velkou úlevu, že jsem byla schopna fungovat téměř normálně. Petra je člověk, který má bohaté zkušenosti a znalosti, které dokáže aplikovat na konkrétní problém, dodá energii, vyzařuje z ní touha pomoci a svýma poctivýma rukama pomoci umí. Peti díky a jen tak dál.
Kamila Bušovská
06.03.2012, 07:56
Paní Petra Vachová je velmi milá, masáže jsou vysoce profesionální. Moc mi pomohla. Všem velmi doporučuji.
Zdeněk Michálek
06.03.2012, 07:05
S Petrou Vachovou jsem se seznámil prostřednictvím dárkového poukazu, který mi věnovali spolupracovníci k narozeninám. Mé počáteční obavy Petra rychle rozptýlila profesionálním přístupem i svou schopností širšího chápání problémů, které nosíme v těle. Již po první návštěvě mi povolilo zablokování obratlů mezi lopatkami, které jsem si „pěstoval" řadu let. Následné masáže doplňované působením Reiki ve mně uvolnily spoustu nahromaděné energie a přinesly více radosti do života. Vrcholným zážitkem pak byla masáž Shiatsu s hlubokou relaxací. To vše v příjemné atmosféře a s chutí zeleného čaje. Chcete-li zažít něco příjemného s dlouhodobým účinkem, pak neváhejte. Petra je připravena.
Kateřina S.
26.08.2011, 17:25
Mám problémy s otěhotněním. Po neúspěšném IVF jsem proto na první návštěvu šla trochu s obavou. Hned ve dveřích se na mě ale Petra koukla a svou empatií odhadla příčinu mých potíží, na jejíchž odstranění teď usilovně pracujeme. Hodiny jsou příjemné a vyhovuje mi, že Petra nedělá masáž, kterou si myslím já, že potřebuji, ale kterou si myslí ona, že potřebuji. Původně jsem šla na Shiatzu, ale vyzkoušely jsme baňkování, klasickou masáž, lávové kameny, Reiki atd... Kromě napravení těla se pokoušíme napravit i mou mysl, která do té doby nesmýšlela moc pozitivním směrem. Ještě máme spoustu práce před sebou, ale řekla bych, že díky jejím hodinám jsme na dobré cestě k úspěchu nejen s početím dítěte, ale i v dalším osobním či pracovním životě. Všem vřele doporučuji.
Dagmar Středulová
06.03.2011, 07:06
Petru Vachovou jsem našla v době, kdy jsem si myslela, že nemám šanci se uzdravit. Trpěla jsem 10 let velmi těžkými migrénami. Léčila jsem se, brala jsem silné léky, ale nic nepomáhalo. Bohužel, můj stav se zhoršoval. Petra Vachová mi hned při první terapii dala velkou naději, že můj život může být brzy mnohem lepší. Měla pravdu, z mých šedivých a nešťastných dní se během krátké doby staly dny krásné, plné barev, radosti a energie. Petra má nejen zlaté ruce, ale také srdce. Mockrát děkuji Petro.
Alena Klečková
06.09.2010, 17:05
Děkuji Petře za úžasný přístup a pomoc při úporné bolesti hlavy, krční páteře a zároveň prsní kosti. Pro léčbu použila vše od akupunktury přes baňky, lávové kameny, reiki a šambalu. I přes prvotní nedůvěru (jsem bývalá zdravotní sestra), se dostavil výsledek v podobě obrovské úlevy. Přes své vzdělání jsem netušila, že je možné mít blokádu prsní kosti, nešlo ani obléknout podprsenku. Teď jsem úplně ok, mám energii a přesto, že se ježdění do Ostravy-Poruby zdálo zdlouhavé, bylo velkým přínosem. Chci poděkovat a popřát spousty spokojených klientů bez bolestí hlavy a ostatních částí těla :)
Vlastimil Peštál
09.07.2010, 13:36
Paní Vachovou jsem navštívil kvůli dlouhodobé bolesti zad. Již po první masáži se mi dost ulevilo a po několika dalších bolest zcela zmizela. Navíc jsem se při jedné návštěvě zmínil o pálení žáhy, které mě trápilo delší dobu a za pomoci pár doteků byla bolest pryč. Zní to jako zázrak, ale nepátrám po tom. Vřele doporučuji paní Vachovou nejen při bolesti zad, ale také chcete-li komplexně vyřešit více obtíží, nebo se jen příjemně uvolnit, možná se vám uleví i v oblastech, kde jste žádné napětí nebo problém necítili. Děkuji Vám, Petro.
Sáša Zelinská
17.05.2010, 17:05
Petra Vachová je úžasný člověk. Masáž proběhla ve velmi příjemném prostředí; léty a sedavým zaměstnáním ztuhlá záda jsou ta tam :-) Mohu opravdu všem jen doporučit!
Lenka Kaločová
26.06.2009, 12:35
Mnoho let se potýkám s bolestmi zad a migrénou. Po několika návštěvách u Petry se mi značně ulevilo. Petra je velice příjemná, svému oboru rozumí a práce ji baví. Navíc se soustavně vzdělává. Petra je úžasná. Svými znalostmi a uměním mě přesvědčila, že je ta pravá :) Petru s klidným svědomím doporučuji.
Jana Kupčíková
16.10.2008, 08:06
Po přečtení všech kladných doporučení plných chvály se musím k ostatním přidat, jelikož s takovým profesionálem ve svém oboru se člověk hned tak nesetká – navíc s velmi milým přístupem. Konkrétně já jsem s bolestmi krční páteře navštívila jak neurologickou ambulanci, tak rehabilitační pracoviště, ale efekt veškeré léčby a rehabilitací byl nulový. Již po první návštěvě u paní Petry se mé obtíže výrazně zlepšily. Při dalších návštěvách paní Petra zvolila na mé obtíže akupunkturu spojenou s užíváním bylinných odvarů ordinovaných přímo pro mne. Po těchto návštěvách jsou mé potíže již jen minimální. Petra Váchová je jedním slovem odborník s opravdu velice lidským přístupem.
Rostislav a Petra Lapčíkovi
06.08.2008, 17:05
Paní Petra své povolání bere jako koníček a zároveň poslání pomoci lidem. Ke své práci i k člověku samotnému přistupuje velmi zodpovědně a snaží se opravdu pomoci všemi dostupnými prostředky, které zná a nenechá se odradit neúspěchem. Masíruje na vysoce profesionální úrovni, navíc je velmi milá a příjemná. Můžeme ji všem jen doporučit!
Darja Schreiberová
09.10.2007, 13:56
Na Petru Vachovou jsem se obrátila se svými problémy, jako jsou otoky dolních končetin, celková únava, promrzání prstů u nohou v zimním období… Pomocí několika lymfomasáží (mj. úžasná záležitost) a individuálně namíchaných bylinných směsí se můj stav velice rychle zlepšil. Petru Vachovou mohu doporučit nejen jako terapeutku, která své práci rozumí a má ji velice ráda, ale také jako člověka s velice milým osobním přístupem ke klientovi.
Marie Krucinová
18.08.2007, 09:45
Mám dlouhodobé chronické problémy s páteři a klouby. Již po třech návštěvách u paní Petry u mě došlo k viditelnému zlepšení celkového zdravotního stavu. Bez problémů teď mohu ležet na zádech a také bez větších bolestí spát na boku. Každé setkání s paní Petrou mi přináší jak fyzickou, tak i psychickou úlevu. Petra je vždy příjemná a milá a vždy od ní odcházím s dobrou náladou. Její masáže doporučuji všem lidem jak se zdravotními problémy, tak i zdravým lidem pro relax a pohodu. Petře přeji mnoho dalších úspěchů a moc ji děkuji!
Petr Ryba
06.09.2006, 09:02
Jsem dobře postavený manažer a prožíval jsem velmi těžké období – nic se mi nedařilo, chyběla mi energie, ubíjela mě práce, rozchod s přítelkyní a antidepresiva. Odjel jsem pryč, kde jsem si uvědomil, že na sobě chci pracovat. Pak jsem se od známých dozvěděl o Petře Vachové. Už první návštěva mě přesvědčila, že s Petrou to bude to pravé. Nejprve jsme rozebrali můj aktuální stav a jeho příčiny. Poté jsem začal studovat doporučené knihy, z nichž jsem rychle začal chápat, proč se můj život prozatím odvíjel tak, jak jsem si nepřál. Pravidelné návštěvy u Petry mi psychicky velmi pomáhaly. Kombinace Shambaly, Reiki, Shiatsu, masáží, akupunktury, speciálně namíchaných bylinných směsí dle čínských receptur a lidský a osobní přístup Petry měly velmi rychlý účinek. Po několika týdnech jsem začal prožívat „nový život.“ Pochopil jsem, že vše si ovlivňuji svým myšlením a zapracoval jsem na tom. Po pár měsících jsem se transformoval do pozitivní, spokojené, aktivní a vyzrálejší osobnosti. Začal jsem sportovat, byl jsem tvořivější a našel jsem sebedůvěru a energie pustit se do nové a zábavnější práce. Komplexní přístup Petry je naprosto přesvědčivý a osobní, takže vám návštěvu u ní mohu doporučit z vlastní výborné zkušenosti. Dnes, kdy jsem v pohodě, docházím k ní stále na masáže a relaxační techniky, které výborně ovládá. Pokud máte jakékoliv potíže nebo deprese, rozhodně Petru oslovte.
Petr Rumpertesz
15.08.2006, 07:01
Vždycky jsem si myslel, že dobrou masáž může udělat jen chlap. Petra mě přesvědčila o opaku. Opravdu ví, kde je potřeba zatlačit a síly na to má skutečně hodně. Na druhý den po Petřině masáži byla má záda v kondici jak nikdy předtím. Maximálně doporučuji!
Lukáš Hurník
05.03.2006, 21:50
Už to bude skoro rok, co docházím k Petře na masáže a čínskou medicínu. Popravdě musím říct, že jsem měl velké zdravotní problémy a díky jejímu přístupu se začalo všechno zlepšovat. Dnes nedám dopustit na její diagnostiku a následné postupy a řešení mých zdravotních problémů. Všechno se krásně urovnává a zlepšuje. Nebojím se taky konstatovat, že se zvětšil můj potenciál. Co ještě dodat… děkuji!