fbpx

Reference - Fyzioterapie

Fyzioterapie
Přidat referenci
Daniel B.
21.10.2021, 19:49
Reference: Lucie Janalíková
100 % profesionalita a skutečný zájem pomoci v kombinaci s osobním a přátelským přístupem. Mám výhřez ploténky, který mě velmi výrazně omezoval při veškerých sportovních i osobních aktivitách. Dnes jsem schopen opět vykonávat opět většinu aktivit. Děkuji moc Lucie!
Tereza
23.09.2021, 19:00
Děkuji Lucii Janalíkové za odbornou péči a pomoc se "zamrzlým ramenem".
Po terapii a cvičení doma mám rameno úplně v pořádku, rozsah pohybu vůbec neomezen. Můžu vřele doporučit!
Věra
26.03.2021, 16:45
Včera jsem poprvé navštívila tuto kliniku. Velmi příjemné a milé prostředí. Skvělý personál a paní fyzioterapeutka se mi věnovala opravdu po celou dobu jak nejlíp uměla. Moje zablokováné záda dostaly veškerou péči a doufám,že se nám podaří odstranit bolest krku a hlavy, už se těším na další hodinku strávenou pod rukama paní terapeutky.
Barbora
11.01.2021, 17:52
Po létech tápání, hledání a nenacházení dobrého fyzioterapeuta jsem konečně objevila paní Lucii Janalíkovou. Byla to čistě náhoda,.
Byla jsem na klinice na konzultaci a v té době mne trápily bolesti hlavy, páteře, tak jsem chtěla zkusit, jak mi pomůže zmíněná paní Lucie.. Hned při první konzultaci mi hodně ulevila od akutních bolesti a hlavně naučila několik cviků, které je vhodné cvičit i doma. Ze začátku to nebylo jednoduché, protože moje tělo bylo v ubohém stavu.
Byla jsem u ní už poněkolikáté a mohu z vlastní zkušenosti říci, že lepšího fyzioterapeuta jsem ještě nezažila. Doporučují vyzkoušet.
Guest
16.08.2020, 15:48
Již roky se léčím alternativní medicínou, obzvláště akupunkturou. S přibývajícími léty se dostavily potíže se zády, obzvláště v oblasti bederní páteře. Tyto problémy mě navštívily již několikrát. Z počátku jsem vyhledávala pomoc u lékaře a útěchu v injekcích a lécích tišících bolest. Bylo mi jasné, že tudy cesta nevede a již před téměř třiceti lety mi s bederní páteří pomohla velmi účinná akupunkturní léčba. Nyní se mi opět dostavily tyto potíže, rozhodla jsem se je léčit osvědčeným zázrakem jménem AKUPUNKTURA u paní Vachové, která mi navíc doporučila léčbu skloubit s výbornou fyzioterapeutkou p. Lucií Janalíkovou. Obě tyto skvělé ženy poskytují pomoc na „SAKURA CLINIC“. U paní Lucie jsem prošla vstupní diagnostikou, při které se mi naplno a komplexně věnovala. V první fázi mi uvolnila léta přetěžovaná záda a prakticky se mnou vyzkoušela první cviky na cestě za mým trvalým zdravím. Vím, že také zdravá výživa a snížení tělesné váhy k tomu přispěje. Nacházím se teprve na počátku léčby, ale pevně věřím, že jdu jediným správným směrem, na jehož konci bude pro mě nejen kvalitní a zdravý život astmatika a alergika v náručí akupunktury, ale též plnohodnotný život člověka se zdravými zády bez bolesti, operací, injekcí a léků díky péči FYZIOTERAPIE. Nejsem schopna vyjádřit slova díků skvělému kolektivu této kliniky. Doposud jsem měla možnost zažít účinnou léčbu p. Petry Vachové, p. Vladimíra Maňáska a p. Lucie Janalíkové. Jejich léčba má smysl a pomáhá těm, kteří hledají šetrné kroky k navrácení svého zdravíčka s dlouhodobým efektem! Vám všem vřelé díky!
Veronika K.
30.07.2020, 07:36
Docházím na fyzioterapii k paní Lucii a nemůžu si jí vynachválit. Je moc šikovná, milá, ochotná a je vidět, že lidskému tělu dokonale rozumí. Vše mi detailně vysvětluje, ukazuje mi cviky, nabídla mi také vyfotit si nebo natočit správné provedení cviků. Zatím jsem absolvovala dvě návštěvy a při pravidelném dodržování cviků cítím již nyní výrazné zlepšení. Paní Lucku mohu jen a jen doporučit.
Petr Smékal
20.06.2020, 18:21
Asi půl roku mám problémy s ramenem, jelikož hodně sportuju, tak jsem si myslel, že to je jen přetížené, ale čím déle to trvalo, tak tím více se mé problémy a hlavně bolesti stupňovaly. Rozhodl jsem se , že zkusím vyhledat pomoc. Nejprve jsem na doporučení zkusil jednoho pána a následně zase jiného. Bohužel ani jeden z nich mi nebyl schopen pomoci od mých obtíží. Už jsem pomalu začal myslet, že mi nikdo nedokáže pomocí a budu muset navštívit doktora, ale znáte to, že doktoři na pacienty nemají moc času a většinou vás pošlou na rehabilitace a buď to pomůže anebo vám řeknou že už máte nějaký věk a ať se s tím smíříte, že rameno už bude bolet pořád. Rozhodl jsem se zkusit si najít fyzioterapeuta na internetu dle recenzí. Zaujaly mě recenze na paní Lucii Janalíkovou. Rozhodl jsem se jí kontaktovat. Překvapilo mě, že už na druhý den jsme si sjednali schůzku. Myslel jsem si, že se zdržím maximálně hodinku a půjdu domů. První návštěva se protáhla na 3 hodiny, v rámci kterých se paní Lucie snažila o co nejpřesnější diagnózu mých problémů. Oceňuji její naprosto profesionální přístup a hlavně velmi přátelské jednání. Zjistila mi impingement ramene, kdy doba léčení je 6-16 týdnů, to mě fakt vyděsilo, ale řekl jsem si, že při mém zodpovědném přístupu by mohla léčba trvat jen těch 6 týdnů. Paní Lucie mi řekla, že sám svůj problém nezvládnu a proto musím docházet v pravidelných intervalech. Při každé návštěvě jsem byl stále v údivu co se týče velice profesionálního přístupu paní Lucie, nikdy jsem se snad s podobným přístupem nesetkal. A to hlavní je, že paní Lucii její práce velice naplňuje a baví. Je upřímné nadšená když vidí pokroky v léčbě pacienta. Pokud máte nějaký problém, tak neváhejte a paní Lucii kontaktujte, je to odbornice na svém místě a určitě pokud to bude v jejich silách tak Vám pomůže. Mně velice pomohla a pokud bych v budoucnu měl obtíže opět s ní chci spolupracovat.
Blanka M.
29.05.2020, 09:09
Paní Kamila - fyzioterapie
* Přišla jsem s problémy s bolestí v paži, která šla od ramene, přes loket, až pod zápěstí a prsty. Paní Kamila si vás během chvíle "načte" a komplexně přistoupí k danému problému. Velmi mi pomohla již první terapie. Je to zkušenost, kterou bohužel ve státním zdravotnictví člověk většinou nezaznamená. Diagnostika, uvolnění a rady, které může každý prakticky uplatnit doma, stejně jako uvolněný přístup, kdy člověk nemá zábrany se na cokoliv zeptat. Děkuji! Blanka
Petra B
11.03.2020, 19:30
Velké díky paní Váchové za doporučení bylinné směsi na chřipku. Už po 5 dávkách v odstupu cca 3 hodin se mi výrazně ulevilo, přešly bolestí hlavy, kloubů, svalů a břicha, že jsem byla schopná vstát bez námahy z postele. Jsem nadšená. Všem vřele doporučuji mít ji doma v lékárničce a použít ji při prvních příznacích.
Katka J.
15.01.2020, 08:33
Kamča je, dle mého názoru, skvělá fyzioterapeutka. Dlouhodobě přetrvávající bolesti zad (několik let) mi po pravidelném cvičení pod odborným vedením Kamči téměř odezněly. Na každou terapii se velmi těším a to díky přátelskému a příjemnému přístupu. Vždy usměvavá a skvěle naladěná Kamča mi každý dotaz srozumitelně zodpoví a při nemožnosti nějakéhokoliv cviku je mi okamžitě nabídnuta alternativa. Za velké plus považuji, že člověka vnímá celistvě a snaží se řešit veškeré problémy a příčiny těchto problémů. Každá návštěva je pro mě velkým přínosem a všem vřele doporučuji.
Leona H.
15.01.2020, 08:33
Kamča je velice empatická fyzioterapeutka. Naprostá spokojenost, perfektní přístup, všechno srozumitelně vysvětlí a poradí jaké cviky jsou vhodné.
Každý dotaz mi zodpověděla a udělala z mého laického pohledu maximum pro to, aby mi pomohla. Vše, co říká má hlavu, patu a souvislost. Vždy dostanu komplexní rady, jelikož člověka vnímá celistvě.
Určitě mohu její péči jen doporučit.
Daniel P.
15.01.2020, 08:32
Chtěl bych Vám velice poděkovat za skvělé fyzioterapeutické služby. Chronické problémy se zády se po Vašich terapiích velice zlepšily. Cením si velice osobního přístupu a schopnosti klientovi naslouchat , tak skvělé terapie přímo u Vás a cenných rad, jak o záda a celé tělo pečovat i doma. Kombinace fyzia, cvičení a masáží prostě pomohla.
Děkuji mnohokrát
Gabriela H.
27.06.2018, 06:33
Vřele doporučuji. Slečna Lenka má neuvěřitelné znalosti ve svém oboru a příčinu problémů dokáže zjistit velmi rychle. Fyzioterapie mi velmi pomohla, určitě se na Sakura Clinic obrátím v případě dalších zdravotních problémů. Prostředí Sakura Clinic je velmi příjemné, stejně jako paní recepční. Děkuji za vše.
Karla
22.03.2018, 15:01
2 roky jsem na rehabilitacích řešila, že po té, co se doléčila utržená achilovka (a následně sešitá), mám pocit, že stále kulhám, ač bych nemusela. Až slečna Lenka mě pomohla. Je vidět, že své práci rozumí a dělá ji s nadšením. Mohu vřele doporučit.
Pavel M.
29.12.2017, 16:12
Paní Lenka odhalila příčinu problému s pravou nohou, doporučila cvičení na uvolnění, tejpování taky pomohlo. Vynikající přístup. Velká spokojenost. Příště vím, kam se mám obrátit.
Monika M.
28.10.2017, 04:23
Před časem jsem se náhodou dostala na Sakura Clinic, nejprve jsem chtěla vyzkoušet shiatsu masáž a pak na doporučení paní Váchové jsem vyzkoušela i fyzioterapii a přiznávám, že z obojího jsem nadšená. Jelikož od dětství trpím skoliózou páteře a mnoho let trávím u počítače i dvanáct hodin denně, byla moje páteř v katastrofálním stavu. Letos jsem se proto rozhodla, že si čas na cvičení prostě najít musím, a na jaře jsem začala s SM systémem. Určité zlepšení jsem sice cítila, ale opravdová změna nastala už po první návštěvě u paní fyzioterapeutky Lenky. Měla jsem pocit, že jsem někdo úplně jiný. Je opravdu zcela zjevné, že své práci skutečně rozumí a že ví, co zrovna daný člověk potřebuje, jaký cvik zařadit. To bylo pro mě ohromnou motivací, takže jsem neváhala, a ihned zakoupila permanentku. Nikdy bych neřekla, že se budu dokonce na cvičení těšit!
Jitka N.
08.09.2017, 16:01
První návštěva,milá,příjemná a její zázračné ruce a tejpovací pásky.......no něco úžasnèho,opravdu se těším na další návštěvu ....