fbpx

Reference - Psychologie

Psychologie
Přidat referenci
Eliška
20.07.2021, 19:39
Dlouhou dobu jsem byla v životě nešťastná, nespokojená v práci, ve stresu, neuměla jsem se zastavit, k tomu se přidaly bolesti zad, výkyvy nálad, úzkostlivé stavy, problémové vztahy v rodině a různé strachy. Cítila jsem se jako v začarovaném kruhu, ze kterého není cesty ven. Už od první návštěvy mi paní psycholožka Tereza svým milým, empatickým a vysoce profesioním přístupem pomohla a pomáhá vystupovat z komfortní zony. Posouvá mě svými technikami a zkušenostmi dál a dál. Sama bych nevěřila co vše dokážu, přitom stačilo tak málo....zvednout telefon a objednat se do Sakury na vstupní psychologické vyšetření. Za ten půl rok naší spolupráce, jsem se posunula dál, než za posledních 5 let. Dnes už vím, že každý problém má své řešení, jen člověk nesmí mít strach požádat o pomoc.Chodit k psychologovi není ostuda, ale odvaha k lepšímu a spokojenějšímu životu a vlastnímu já. Všem co se dostanou do tíživé životní situace přeji, aby se dostali do péče Mgr. Terezy Šimečkové.
S.P
25.06.2021, 11:28
Se službami psycholožky Mgr. Terezy Šimečkové jsem maximálně spokojená, velice oceňuji její míru empatii a s tím související pochopení. Naše sezení mi velice pomohly posunout se dál, dívat se některé situace jinýma očima, nebrat své problémy jako neřešitelné. Kéž by mohla pomoci co nejvíce lidem stejně jako mně… S. P.
Z.V.
25.06.2021, 11:27
Chtěla bych moc poděkovat Mgr. Tereze Šimečkové za skvělou spolupráci a online konzultace, které nám byly poskytovány pro naši rodinu se synem Vojtou s atypickým autismem. Paní Tereza mě vyslechla, podrobně si zjistila informace o našem postiženém synovi a fungování naší rodiny. Vzhledem k postižení syna má naše rodina velké problémy jak doma, tak i ve společnosti obecně. Syn má bohužel středně těžkou mentální retardaci, nemluví a má sklony k agresivitě. Přesto, že je synovi 13 let, tak stále vznikají nové a nepříjemné situace v běžném životě, které neumíme řešit. Díky konzultačním hodinám s paní Terezou, která se mnou vždy problémovou situaci podrobně probrala a pomohla nám zamyslet se, jak se máme v dané situaci chovat a řešit ji, mám o hodně větší jistotu, že si se synem budu umět poradit a agresivní chování zvládneme, případně k agresivní situaci ani nedojde, protože ji dokážeme předejít. Paní Tereza mi vždy šikovně zadala úkol, který jsem musela splnit a tím došlo k maximálnímu zlepšení v kontaktu se synem a řešení situací. Díky spolupráci s paní Terezou jsme udělali velký pokrok ve výchově s agresivním chováním.
Z. V.
paní Z.
25.06.2021, 11:26
„Obvolala jsem už v minulosti více organizací, které nabízejí podobné služby, ale nikdo se mi takhle nevěnoval a nesnažil se mi vysvětlit, že dítě s atypickým autismem je "jiné", má svůj jiný svět a my se ho musíme snažit pochopit a na život koukat z jiného pohledu. Paní Tereza se výborně dokázala vžít do dané situace, kterou uměla okamžitě rozebrat a navrhnout postup, jak ji řešit. Díky konzultacím jsem si uvědomila, že musím změnit hodně věcí u sebe, ne u syna a to byla veliká rada do našeho nelehkého společného rodinného života. Všechny rady se snažím předat i ostatním členům rodiny, protože spolupráce členů rodiny je pro zlepšení zcela zásadní.“
paní Z.