REFERENCE

Rádi Vás odměníme v bonusovém programu.

ČÍNSKÁ MEDICÍNA

Regina, 23.3.2023
Navštívila jsem kliniku Sakura již několikrát, vždy se i přes zdravotní problém, který řešíme, na návštěvu těším pro uklidňující a pěkné prostředí, usměvavou paní recepční. Při poslední návštěvě jsme společně s paní Petrou Vachovou rozplétaly zdravotní problém se studenými končetinami a chladovou alergií, kdy mi ve studeném venkovním prostředí zčervenaly tváře, ruce, krk, začaly mi brnět rty a vše přecházelo do svědění až bolesti. Paní Petra je velmi sympatická, má zájem přijít problému na kloub a pomoci jej vyléčit. Užívala jsem na její doporučení bylinkové tablety přímo na míru, které mi již po týdnu velmi pomohly a chladová alergie ustoupila na minimum, celé tělo mám krásně prohřáté. Pokračuji v nastavené léčbě a těším se na další kontrolu. Moc děkuji.

Lenka, 19.07.2022

Velice děkuji paní Váchové za pomoc a úžasný přístup k mé mamince (73 let). Díky na míru připraveným bylinkám a akupunktuře jí zbavila během krátké doby vysokého tlaku, lupénky ( tu měla již od dětství ) a také nepříjemných záškubů těla. Díky těmto zkušenostem budu kliniku navštěvovat také já.

Jolana, 11.07.2022
Navštěvuji kliniku a chodím za panem Maňáskem. Měla jsem problémy s menstruací, bolesti, pocení atd. Pan Maňásek je machr a borec, pomohl mi a problémy jsou pryč, je to úžasný člověk

Masáže

Hedvika, 27.02.2022
Byla jsem u Vás poprvé a ne naposled. Masáž mi velmi pomohla od bolesti zad a krku. Těším se na další návštěvu. 🙂
  
Karolína, 08.12.2021
Dnes jsem byla poprvé u Vás na masáži a musím sdělit, že jsem byla velice mile překvapena. Prošla jsem vícero masážemi a ještě mi žádná nevyhovovala tak moc, jako ta Vaše. Paní masérka byla příjemná, milá a komunikativní. Velmi mi to pomohlo, vřele doporučuji a určitě se vrátím:)

Eliška, 16.05.2021
Na masáže k paní Váchové chodím už skoro rok a nemohu si je vynachválit. Pracuji jako zdravotní sestra a dost často mě z přetížení bolí záda. Dlouhou dobu jsem se snažila s bolestí zad pracovat sama, poté pomocí léků, rehabilitací a podobně, ale stále to nebylo dobré a nechtěla jsem se ládovat chemií. Vyzkoušela jsem klasické masáže, ale nikdy jsem se nedokázala uvolnit, díky tomu masáž neměla požadovaný efekt, tedy až do doby než jsem vyzkoušela shiatsu masáž. Paní Váchová je velmi milá, přátelská, zkušená, umí naslouchat a má zlaté ruce. Odhalila problém, díky kterému mě záda bolí a bolela, od té doby je mi lépe a na shiatsu masáže chodím pravidelně a preventivně. Opravdu mohu jen a jen doporučit, lituji že jsem o shiatsu masáži a paní Váchové nevěděla dříve.

Fyzioterapie

Daniel, 21.10.2021
Reference: Lucie Janalíková
100 % profesionalita a skutečný zájem pomoci v kombinaci s osobním a přátelským přístupem. Mám výhřez ploténky, který mě velmi výrazně omezoval při veškerých sportovních i osobních aktivitách. Dnes jsem schopen opět vykonávat opět většinu aktivit. Děkuji moc Lucie!
 
Tereza, 23.09.2021
Děkuji Lucii Janalíkové za odbornou péči a pomoc se „zamrzlým ramenem“. Po terapii a cvičení doma mám rameno úplně v pořádku, rozsah pohybu vůbec neomezen. Můžu vřele doporučit!
 
Barbora, 11.01.2021
Po létech tápání, hledání a nenacházení dobrého fyzioterapeuta jsem konečně objevila paní Lucii Janalíkovou. Byla to čistě náhoda. Byla jsem na klinice na konzultaci a v té době mne trápily bolesti hlavy, páteře, tak jsem chtěla zkusit, jak mi pomůže zmíněná paní Lucie. Hned při první konzultaci mi hodně ulevila od akutních bolesti a hlavně naučila několik cviků, které je vhodné cvičit i doma. Ze začátku to nebylo jednoduché, protože moje tělo bylo v ubohém stavu.
Byla jsem u ní už poněkolikáté a mohu z vlastní zkušenosti říci, že lepšího fyzioterapeuta jsem ještě nezažila. Doporučují vyzkoušet.

Psychologie

Hana, 05.10.2022
Po té, co se mi nahromadily dlouhodobé problémy v práci, byla jsem z toho unavená, vyčerpaná, a nevěděla jsem si rady. Dostala jsem doporučení na Sakura clinic. Velice mi pomohla paní Ilona Svobodová, nasměrovala mé myšlení pozitivním směrem, učí mě pracovat s mými myšlenkami, se svými pocity, dívat se na svět jinak.. Respektovat sama sebe a celkově pracovat na svém psychickém nastavení. Díky její pomoci se cítím mnohem lépe. Paní Ilona je velice vnímavá a přátelská, terapie s ní je příjemná a přináší zklidnění i energii zároveň.
 
P.T., 06.09.2022
Každý, i sebevědomý a úspěšný člověk, se může v životě octnout v situaci, kdy se sám sebe ptá – Jak je to vůbec možné, že moje sebevědomí je pryč? Proč se mi děje, že najednou moje tělo svírá pocit úzkosti? Proč nemůžu fungovat jako dřív? Za sebe můžu říct, že podstoupit psychoterapii bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Jsem velmi vděčný paní Iloně Svobodové za opravdu skvělý přístup a úspěšné vedení terapie.
 
Ivona, 01.09.2022
Děkuji moc paní Iloně Svobodové za její velmi milý, příjemný a empatický přístup a otevřené srdce. Pomohla mi doslova sundat tíhu skály. Prošla jsem si terapií Cesta, která mi umožnila napojit se na uložené a skryté pocity v těle. Neskutečně se mi emočně i fyzicky ulevilo. Po této terapii jsem se vznášela na růžovém obláčku. Je úžasná bytost, jsem velice vděčná za toto setkání a osobní zkušenost.

Příběhy z praxe

Žaludeční obtíže
Klientka (47 let) přišla s vážnými žaludečními obtížemi za terapeutem Vladimírem Maňáskem. Po každém jídle docházelo k velkým bolestem břicha a potrava byla neprodleně vyzvracena. V minulosti byl diagnostikován duodenální reflux se zánětem žaludku (obsah duodena se vracel do žaludku). Akutní potíže nastaly po dietní chybě, nicméně přetrvávaly nezvykle dlouho, proto se klientka rozhodla vyhledat naši pomoc. Akupunktura a vhodná kombinace bylin ve formě Wan (klientka přišla v pátek, nebylo tedy možné ji připravit směs na míru) akutní potíže ustoupily, již byla schopná strávit menší množství lehké potravy. Po týdnu užívání bylin zaměřených na redukci vlhké horkosti přetrvávající v žaludku a slezině nastalo výrazné zlepšení, po 14 dnech jsou již obtíže minimální. Dále je nutné se zaměřit na kořen nemoci v tomto případě posílení sleziny, žaludku a harmonizaci žlučníku. Byliny v kombinaci s vhodnou úpravou stravy by měly zajistit, že se potíže již opakovat nebudou.

Bolesti v bederní krajině
Dne 22.2.2021 přichází za Lucií Janalíkovou v lehkém předklonu s odlehčováním pravé dolní končetiny 51letá klientka. Udává od Vánoc 2020 stupňující se bolest bederní páteře vpravo. V noci se budí při přetáčení pro výraznou bolest v oblasti pravého křížokyčelního skloubení. Při testování do předklonu se předkloní, ale se zvýrazňující se bolestí v bedrokřížové krajině. Bolest přechází do pravé dolní končetiny, tuto vyvolává pouze statická zátěž. Bolesti v bederní krajině má poslední 2 týdny již stálé. Po ošetření, detailním nácviku autoterapie a důkladné korekci správného držení těla je klientka schopna se plně bezbolestně předklonit (ruce dá až na zem) a odchází s nulovou bolestí bez jakéhokoliv diskomfortu. S klientkou jsem nyní v telefonickém kontaktu. Bude-li dodržovat správná doporučení, nemusí se jí již tato bolest nikdy objevit. Přeji Vám, ve zdravém těle, dny plné lásky a pohody.

Ostatní

Pomoc s početím
Klientka, 30 let, se 2 roky po porodu pokouší o další dítě – neúspěšně asi třičtvrtě roku. Dle gynekologa by měla být plodná a nebyly nalezeny žádné závažné patologie. Klientka navštívila Sakura Clinic v lednu. Její cyklus byl mírně nepravidelný, nebolestivý. První těhotenství se zdařilo poměrně snadno a bylo bez komplikací. Klientka dostala harmonizační směs, kterou užívala cca měsíc. Po měsíci se jí paradoxně menstruace nedostavila vůbec. Bylo to titiž potvrzené těhotenství! Ano ano, někdy to jde opravdu rychle… Bylinná směs byla vyměněna tak, aby působila preventivně proti potratu a zároveň utišila a vyživila plod. Po 3 týdnech byla směs vysazena, těhotenství probíhá v pořádku bez komplikací. Máme obrovskou radost a miminku přejeme, ať se mu daří po vše stránkách tady a teď a navždy. Nebojte se na nás obrátit i Vy, Vaše příběhy si vyslechneme a rádi pomůžeme.

Ekzém po porodu
26.1.2021 se na Petru Vachovou obrací žena, 31 let. Zhruba šest týdnů po porodu se její ekzém (který má od dětství v kloubních jamkách) zhoršil. Lékařem byly předepsány kortikoidy – ty částečně pomohly, jiné krémy nikoliv. Ekzém se začal objevovat i kolem rtů, pak kolem očí (ty pálily), následně se rozšířil po celých rukou a kolem prstů, kde praskala kůže. Dále na dekoltu, bocích a nohách. Nejhorší však byl na rukách a kolem rtů. V akutní fázi ekzém velmi svědil (zejména mezi prsty). Petra nasadila bylinný odvar na týden. 3.2.2021 se dostavuje významné zlepšení – oči vůbec nepálí, červené fleky na předloktí zmizely. Pomohla též doporučená mast. Po ní přestala kůže praskat, červené fleky v kloubních jamkách zmizely, oblast kolem rtů též klidná, lehce svědí hlava. 22.2. – již 10 dní není patrný žádný ekzém! Léčba pokračuje do ztracena pro ukotvení účinku.

Děkujeme za důvěru. I Vy se na nás můžete kdykoli obrátit.