Služby

Masáže

Svěřte se do rukou odborníků

Úleva už po první masáži

Jedna masáž vás sice všech problémů zázračně nezbaví, dokáže ale ulevit od akutních potíží. Zkrátka – postaví vás zpátky na nohy.

Certifikovaní maséři

Všichni naši maséři mají akreditaci MŠMT a v oboru se dále vzdělávají. Také využívají pravidelné supervize a vzájemného předávání si zkušeností v rámci oboru.

Klienti se opakovaně vrací

„Jinam už bych na masáž nešel“. Tohle jsme slyšeli už vícekrát a těšíme se, až něco podobného uslyšíme i od vás. Masírovat zkrátka umíme, výsledky i klienti mluví za nás.

S čím masáže můžou pomoci?

 • tlumí psychický stres – masáže blahodárně působí na psychiku a odstraňují svalová napětí
 • posilují imunitu – masáže jsou dobrou prevencí proti různým onemocněním
 • podporují krevní a lymfatický systém – tak z vašeho těla vyloučí toxiny přirozenou cestou
 • bojují s kožními problémy – masáže zmírňují jak akné, tak tvorbu kožních vyrážek
 • uleví přetíženým těhotenským zádům – netrpte, prostě se nechte namasírovat

Zajímá vás více?

Nakoukněte do lexikonu nemocí v klientské zóně a třeba si hned rezervujte návštěvu.

¨

Masáže slovy zákazníků

Všechny reference
 • Lituji že jsem o shiatsu masáži a paní Váchové nevěděla dříve

  Na masáže k paní Vachové chodím už skoro rok a nemohu si je vynachválit. Pracuji jako zdravotní sestra a dost často mě z přetížení bolí záda. Dlouhou dobu jsem se snažila s bolestí zad pracovat sama, poté pomocí léků, rehabilitací a podobně, ale stále to nebylo dobré a nechtěla jsem se ládovat chemií. Vyzkoušela jsem klasické masáže, ale nikdy jsem se nedokázala uvolnit, díky tomu masáž neměla požadovaný efekt, tedy až do doby než jsem vyzkoušela shiatsu masáž. Paní Vachová je velmi milá, přátelská, zkušená, umí naslouchat a má zlaté ruce. Odhalila problém, díky kterému mě záda bolí a bolela, od té doby je mi lépe a na shiatsu masáže chodím pravidelně a preventivně. Opravdu mohu jen a jen doporučit, lituji že jsem o shiatsu masáži a paní Vachové nevěděla dříve.

  Eliška

 • Masáž mi velmi pomohla od bolesti zad a krku

  Byla jsem u Vás poprvé a ne naposled. Masáž mi velmi pomohla od bolesti zad a krku. Těším se na další návštěvu. ????

  Hedvika

Druhy masáží, které hýčkají vaše tělo i duši

 • Sakura masáž
 • Shiatsu masáž
 • Ájurvédská olejová masáž
 • Tuina masáž
 • Klasická masáž
 • Baňkování
 • Lymfatická masáž
 • Aroma masáž
 • Masáž lávovými kameny
 • Medová masáž
 • Těhotenská masáž

Pokud hledáte odbornou masáž, která vám prokazatelně uleví už po prvním sezení, právě jste ji našli.

Sakura masáž sestavila Petra Vachová, majitelka Sakura Clinic s 22 letou praxí ve východní medicíně. Masáž účinně kombinuje hydroterapii, reflexní systém chodidel a samozřejmě důkladnou, blokády uvolňující manuální masáž.

Sakura masáž je vhodná jak pro relax, ale hlavně při velkých bolestech.  Masáž trvá 30 minut ( při akutní bolesti krční páteře) až 1,5 hodiny a vždy ji provádí zkušený terapeut.

Poznejte japonský všelék, který si říká shiatsu masáž.

Tato mimořádně účinná masážní terapie pomáhá vyřešit prakticky jakýkoli neduh. Ať už vás trápí psychosomatické obtíže, bolesti zad a pohybového aparátu nebo potřebujete posílit imunitní systém, shiatsu masáž spolehlivě vyrovná energetické dráhy vašeho těla. Tak pomůže nejen s následky, ale především s příčinou vašeho problému.

Shiatsu masáž trvá 1,5 hodiny a je vhodná pro všechny. I pro těhotné, kterým pomůže uvolnit pánev a tak je připraví na bezproblémový porod.

Na masáž si přineste pohodlné oblečení.

Ájurvédská masáž Dátá Snéhan.

Olejová masáž přinášející relaxaci těla i mysli.

Pomoci speciální techniky dochází k uvolnění a harmonizaci celého těla.
Intenzivně ovlivňuje krevní a lymfatický oběh a za pomoci jemných pohybů v kloubech, dochází k uvolnění kloubů, k protažení svalů, vazů, šlach a uvolnění fascií.

Dátá Snéhan je základní ájurvédskou procedurou a velmi očistnou terapii, která stimuluje krevní oběh, uvolňuje vnitřní napětí, nervový systém a je zaměřena na protažení svalů, vazů, šlach, uvolnění kloubů a zvýšení mobility těla. Pomáhá toku prány (vitální energie v těle) a lymfy, což navozuje vnitřní rovnováhu, pocit lehkosti a radosti, zvyšuje odolnost a podporuje dlouhověkost.

Ájurvédské terapie využívají ozdravné síly přírody, pomáhají obnovovat a udržovat samoregenerační procesy v těle, jsou vhodné pro zdravý život a pro obnovení a udržení vnitřní harmonie a rovnováhy.

Trápí vás bolesti kloubů? Často vám tuhnou svaly? Nevěste hlavu. Tuina masáž vás zase postaví na nohy – nebo na jakoukoliv jinou část těla.

Čínská tlaková masáž využívá akupresury i akupunktury. Tak téměř okamžitě ulevuje od bolesti kyčelních, ramenních a dalších kloubů. Také uvolňuje ztuhlé svaly zad, šíje, končetin, odstraňuje bolesti hlavy a k nim přidružené migrény. Pomáhá i při nespavosti a psychických obtížích.

Vyzkoušejte masáž, která pomáhá v napravení akutních i chronických stavů. Její délka je zpravidla 1 hodina, masáž si ale můžete na základě doporučení terapeuta prodloužit.

Uvolněte svaly i mysl léty osvědčenou klasikou, kterou zažijete v délce od 30 do 120 minut.

Klasická masáž zlepšuje krevní oběh, urychluje látkovou výměnu, napomáhá k celkové regeneraci organismu, zpomaluje vznik vrásek a celkově vás udrží v dobré tělesné i duševní kondici.

Masáž má regenerační účinek nejen v přímo masírovaném místě, ale také v celém organismu. Navíc příznivě stimuluje řídící a regulační činnost mozku a má tak buď zklidňující, nebo stimulující účinek. Jaký si vyberete vy?

Podtlak, který léčí. To jsou baňky. A ne jen tak ledajaké – my používáme bambusové, skleněné či silikonové baňky, dovezené přímo z Číny.

Baňky svým podtlakem lépe prokrví a následně uvolní sval, který se baňkuje. Pomáhají všude tam, kde je klasická tlaková masáž jednoduše nedostatečná kvůli přílišnému zatuhnutí svalů. Výsledkem je uvolnění, regenerace a také zlepšení stavu celého organismu.

Baňkování používáme jako doplněk k masážím, je ale také možné jej absolvovat samostatně v délce 30 minut.

Víme, jak nepříjemné dokáže zavodnění těla být. Dobrou zprávou je, že řešení existuje. Jmenuje se lymfatická masáž nebo také manuální lymfodrenáž.

Jemnou hmatovou technikou bez použití oleje vám terapeut jemně uvolní celý lymfatický systém. Tím dojde k redukci otoků, odvedení přebytečné vody a škodlivých látek z tkání. Lymfatický systém si zkrátka představte jako takovou čističku odpadních vod vašeho těla.

Lymfatická masáž trvá 1,5 hodiny  a je vhodná i v těhotenství. A ženy, pozor – mimo jiné mírní také projevy celulitidy.

Říká se, že svět kolem nás vnímáme především nosem. Aroma masáž potěší nejen vaše čichové buňky, ale také dokonale zregeneruje celé tělo.

Při aroma masáži používáme 100% přírodní esenciální i nosné oleje. To znamená, že vaše pokožka absorbuje skutečně jen ty nejlepší účinné látky jak z vůní samotných, tak z masážního oleje a ty prospěšně využije. Zkrátka budete nejen úžasně vonět, ale také se úžasně cítit.

Masáž trvá 1 hodinu. Na výběr dostanete z několika druhů esenciálních olejů, terapeut vám ochotně doporučí ten optimální pro váš aktuální stav.

Při této masáži se používají speciální vyhlazené lávové kameny ohřáté na terapeutickou teplotu kolem 55°C.

Teplem a mimořádnou energetickou vibrací lávové kameny výrazně ovlivňují svalovou tkáň, působí do hloubky, čímž zasahují jednotlivé bolestivé a spoušťové body, svalová ztuhnutí a spasmy. Doslova ucítíte, jak se teplem oblých kamenů vaše problémy zvolna rozpouští.

 • Masáže lávovými kameny současně zlepšují prokrvení, čímž se postupně prohřívá celé tělo a stimuluje krevní oběh.
 • Hot Stones, jak se někdy lávovým kamenům říká, ovlivňují energetické dráhy v těle, pozitivně působí na vegetativní nervový systém, mají velmi blahodárný účinek na psychiku a mysl, uvolňují stres, zlepšují schopnost soustředění a koncentrace.
 • Výrazně zlepšují poruchy spánku. Jsou doporučovány osobám pracujícím pod vlivem dlouhodobé psychické zátěže a stresu, jejichž organismus se takto relaxuje a harmonizuje.
 • Velmi dobrý efekt je prokázán rovněž u onemocnění páteře, bolestí v oblasti šíje i zad z důvodů nadměrné či jednostranné zátěže, svalových a kloubních bolestí.
 • Masáž lávovými kameny regeneruje namožené svaly, uvolňuje svalové napětí a zablokovaná místa.

Kromě celkového uvolnění svalů a navození psychické pohody jako po jakékoli jiné masáži, můžete očekávat doslova divy. Výhodou medové masáže je spojení dotykové terapie, cíleného silného prokrvení, vynikajících účinků medu a detoxikace
organismu přímo přes pokožku.
Zkušený terapeut vám nejprve tekutý a zahřátý med rozetře po zádech a následně jej začne jemnými pohyby rukou vmasírovávat do pokožky.

Uvádí se celá řada pozitivní účinků:

 • Stimuluje imunitní systém a činnost vnitřních orgánů
 • Uvolňuje napětí v těle a snižuje únavu
 • Snižuje bolesti hlavy
 • Pomáhá proti depresím
 • Zjemňuje a vyhlazuje pokožku
 • Detoxikační účinky
 • Podporuje lymfatický a krevní oběh

Bolí vás bederní páteř, záda, kyčle a celkově se cítíte vyčerpaná? Špatně v noci spíte? Dopřejte si šetrnou masáž.

S radostí pomáháme ženám během těhotenství s regenerací celého těla. Dobře totiž známe místa, která jsou potřeba v tomto období bezpečně uvolnit a která jsou naopak kontraindikovaná.

Masáž trvá 30 minut až 1,5 hodiny a vždy ji provádí zkušený terapeut, který přesně ví, kam (ne)smí sáhnout. Přesvědčte se, že těhotenství nemusí být ani nepříjemné, ani bolestivé – stačí jen správně opečovat tělo.

¨

Masáže
příběhy z praxe

Všechny příběhy z praxe

Kdo se o vás postará

Jste v dobrých rukou

kristyna kozubova | Masáže

Z lidských zad lze mnohé vyčíst

Odjakživa mě velmi zajímalo jak mezi sebou funguje lidské tělo, psychika i duch. Zjišťovat, jakým způsobem lidé došli ke konkrétnímu zdravotnímu problému. Především však umět skutečně pomoct a navrátit člověka zpátky ke zdraví. Díky tomu jsem se dostala k masážím, neboť z lidských zad lze mnohé vyčíst.

vladislava mikusova | Masáže

 Dotek má neuvěřitelně velkou sílu, energii a moc.

Mé masáže jsou výborné hlavně pro ty, kteří chtějí pravidelně pečovat také sami o sebe. Jsou zaměřené nejen na promasírování svalů, ale zároveň využívám techniky vhodné pro celkovou relaxaci, odpočinek a prožitek.

Masáže

Celková doba masáže zahrnuje: samotnou masáž, desinfekci a přípravu místa, převlečení zákazníka

 • Sakura

  • 30 min
   650 Kč
  • 60 min
   1 090 Kč
  • 90 min
   1 590 Kč
  • 120 min
   1 990 Kč
 • Aroma

  • 60 min
   1 190 Kč
  • 90 min
   1 590 Kč
 • Čínské baňkování

  • 30 min
   540 Kč
 • Gua Sha

  • 30 min
   590 Kč
 • Harmonizující relaxační

  • 60 min
   890 Kč
 • Klasická masáž

  • 30 min
   540 Kč
  • 60 min
   890 Kč
  • 90 min
   1 290 Kč
 • Lávovými kameny

  • 60 min
   1 190 Kč
  • 90 min
   1 590 Kč
 • Manuální lymfodrenáž

  Doporučená kúra je 10 terapií.
  Sleva -10% na permanentku.

  • 60 min
   890 Kč
  • 90 min
   1 290 Kč
 • Medová

  • 60 min
   1 190 Kč
 • Moxování

  • 30 min
   640 Kč
 • Tuina

  • 60 min
   1 090 Kč
 • Reflexní

  • 30 min
   540 Kč
 • Thajská tradiční masáž

  pohodlné oblečení s sebou

  • 60 min
   890 Kč
  • 90 min
   1290 Kč
  • 120 min
   1590 Kč
 • Thajská olejová masáž

  • 60 min
   990 Kč
  • 90 min
   1390 Kč
  • 120 min
   1690 Kč
 • Thajská masáž nohou

  Specializovaná masáž pouze na chodidla, kotníky, achillovky a lýtka

  • 30 min
   540 Kč
  • 60 min
   890 Kč
 • Thajská masáž zad

  Specializovaná masáž pouze na záda, ramena a šíji

  • 30 min
   540 Kč
  • 60 min
   890 Kč

Klientská zóna

Udělejte první krok ke zdraví

Rezervujte si svůj termín přes Klientskou zónu, nebo nám jednoduše zavolejte.