Reference

U nás budete spokojeni

Buďte součástí dobra. Pomozte svou zkušeností mnoha dalším lidem, kteří o nás ještě nevědí, a trápí je různorodé potíže.

Napsat referenci
Sakura Clinic - centrum tradiční čínské medicíny, fyzioterapie, akupunktury, masáží a výživy
Sakura Clinic - centrum tradiční čínské medicíny, fyzioterapie, akupunktury, masáží a výživy
27 Google hodnocení
Petr Sevcik
Petr Sevcik
2023-06-15
Skvělý přístup. Nikoho neodmítnou a hlavně pomůžou
Gabriela Pekárková
Gabriela Pekárková
2022-12-05
Děkuji paní Vachové za její čas a znalosti při několika příjemných schůzkách a akupunktuře.
Patricie Cagášková
Patricie Cagášková
2022-11-13
Skvělá, příjemná klinika. Po roce s chronickým zánětem močového měchýře, kdy už jsem všechny antibiotika znala na zpamět mi pomohli až tady. Moc děkuji a určitě doporučuji
Jarmila Frýdlova
Jarmila Frýdlova
2021-11-11
Před nějakou dobou mi zjistili zánět karpalniho tunelu, v nemocnici mi řekli že operace není možná z důvodu že chodím s pomocí berlí, takže jsem zkusila další cestu a to čínskou medicínu, jsem velice spokojená že mi pan doktor Maňásek pomohl. Po léčbě akupunkturou už nemám bolesti rukou, nebudím se ze spánku a můžu normálně fungovat. S klinikou a celým personálem jsem velice spokojená, určitě budu navštěvovat i nadále.
Hussam Dahwa
Hussam Dahwa
2021-07-10
Very good
Kewin Smith
Kewin Smith
2021-04-14
Ok
Ivana Cabalková
Ivana Cabalková
2021-01-06
K Petře Vachové chodíme již mnoho let celá rodina se všemi možnými obtížemi - od nespavosti přes přetrvávající kašel až po bolesti zad. Vždycky se nám téměř okamžitě uleví (synovi po jednom dni odezněl urputný kašel). Chodíme sem jako k obvodnímu lékaři, klasickou medicínu (až na velmi vzácné výjimky) nevyužíváme - a nikdo nás zde za to neodsuzuje, což je obrovské plus. Neodmítnou ani malé děti, vítáni jsou všichni. Velké díky za tak skvělou péči!
Jana Palacios
Jana Palacios
2020-11-02
TCM využívám již několik let a nedám na něj dopustit. Vyléčilo mi i mým dětem mnoho zdravotních problémů, se kterými si klasická medicína nevěděla rady. Přetrvávající urputný kašel, mého pětiletého syna, na který nikdy nic nezabralo. Protrhnutý bubínek, který jsem si léčila snad tři týdny a nepodařilo se ho atb. ani kortikoidy “zavřít”. Stačily jedny jehličky a bylinky tři dny a zatáhl se. Několikrát vyléčený zánět prsa. Po první zkušenosti jsem pak měla vždy byliny doma a při prvním náznaku bolesti jsem je začala brát a nikdy se mi zánět “nerozjel”. Stačil den dva a vše bylo v pořádku. Teď už se obracím na paní Vachovou vždy a “klasickou” medicínu prakticky nevyužíváme.

Akupunktura u miminek

Ráda bych Vám zpětně poděkovala za pomoc s léčbou syna a poskytla dodatečně zpětnou vazbu.
Můj dvouměsíční syn pomalu přibýval na váze. V důsledku novorozenecké žloutenky měl zároveň sníženou hladinu železa, kterou bylo dle lékařů nutné doplnit lékem Maltofer. Tento lék má bohužel řadu vedlejších účinku jako nechutenství, bolesti břicha, zácpy a podobně, které celý problém jen zkomplikovaly. Při nasazení léku byly dny, kdy syn nechtěl ani přijmout mateřské mléko a často ho bolelo bříško. Po konzultaci s terapeutem jsme se synem začali docházet na akupunkturu, která mu velice pomohla … bolesti vždy na několik dní ustoupily a chuť k jídlu se vrátila. Akupunkturu jsme museli opakovat asi 1x týdně, ale vždy pomohla prakticky ihned. Po měsíci se již vše stabilizovalo. U pediatra bylo z kontrolních testů zjištěno výrazné zlepšení, dokonce paní doktorku udivilo tak rychlé zlepšení výsledků, které nečekala. Postupně se srovnaly i všechny ostatní hodnoty a v jeho jednom roce již byly všechny výsledky zcela v pořádku.
Netřeba se bát ani akupunktury s tak malým miminkem, vše jsme s terapeutem krásně a rychle zvládli. 🙂
B.M.

B.M.

Nespavost, úzkosti

V září minulého roku jsem začala trpět úzkostmi spojenými s nespavostí, kdy jsem nemohla usnout klidně i čtyři dny v kuse. V hlavě mi neustále běhaly myšlenky a nemohla jsem přestat přemýšlet. Stres mi bránil ve spánku, což přešlo ve strach z toho, že neusnu a tak jsem se ocitla v začarovaném kruhu úzkostí a příšerné únavy. Když už jsem usnula, můj spánek nebyl kvalitní a doprovázely ho nepříjemné sny. Úzkosti se nezlepšovaly a nedostatek spánku se podepsal na mé psychice v podobě depresivních stavů. Nebyla jsem schopna ani docházet do školy a začala jsem rezignovat na život.
Zkoušela jsem různé druhy terapie i lehké prášky na nespavost. Absolvovala jsem návštěvy u obvodní lékařky, neurologické vyšetření plus docházení k psychologovi.
Začala jsem docházet k paní Vachové a jsem velmi spokojená nejen s výsledky, ale také s jejím skvělým a empatickým přístupem. Jako jeden z mála terapeutů vás opravdu vyslechne a cítíte z ní, že vám chce upřímně pomoct. Změnu na sobě nepozoruji jen já, ale i mé okolí. Cítím se zpátky ve své kůži a i když se někdy úzkost vrátí, už vím jak s ní pracovat a nepropadám jí.

Eliška

Restart psychiky-opravdový posun

V současné těžko přehledné a nestabilních době, kdy jediná jistota je jistá nejistota, jsem se dostal do situace, kdy jsem hledal východiska z negativních pocitů a nálad. Protože jsem nechtěl své stavy špatných nálad a depresí nechat dojít bez řešení do nenávratna, snažil jsem se to řešit za pomoci psychoterapeuta.
Stavy se pravidelně vracely, hledal jsem někoho, kdo by mi pomohl ne jenom na chvíli, ale který by se dokázal ponořit do hloubky mých problémů. Než jsem našel řešení, u kterého bych měl pocit reálného postupu, uběhlo více než 8 let. A nejednalo se pouze o jednoho odborníka, bylo to napříč státním zdravotnictvím, přes polosoukromé až po čistě komerční.
Opravdový posun jsem zaznamenal až po návštěvách psychoterapie kliniky Sakura a konečně jsem začal pociťovat, že nahromaděné problémy po spoustě let začal někdo opravdu analyzovat a se mnou pracovat. Jsem opravdu spokojen.

R.

Masáž, která mě mile překvapila

Dnes jsem byla poprvé u Vás na masáži a musím sdělit, že jsem byla velice mile překvapena. Prošla jsem vícero masážemi a ještě mi žádná nevyhovovala tak moc, jako ta Vaše. Paní masérka byla příjemná, milá a komunikativní. Velmi mi to pomohlo, vřele doporučuji a určitě se vrátím:)

Karolína

Záněty prsou postupně mizí

Od začátku roku 2023 se snažíme s paní Petrou Vachovou vyladit léčbu mého dlouholetého (14 let) problému s opakujícími se záněty prsou. Postupujeme krůček po krůčku, paní Petra mi nastavuje pomocí čínské medicíny množství individuálních bylin na míru. Záněty postupně mizí a pokud se projeví, okamžitě vše řeším jejími bylinami, které mám připravené v lékárničce a problém je za den dva pryč. Postupně docházím na kontroly, vidíme, že se vše zlepšuje a jsem nesmírně ráda, že mě životní cesta zavedla na tuto kliniku mezi skvělé terapeuty. R.P. 24.09.2023

R.P.

Terapeutka se stala mou spřízněnou duší

První návštěvu jsem absolvovala z důvodů zdravotních problému. Z první návštěvy jsem měla mírné obavy, jelikož jsem nikdy na takové terapii nebyla. Nedokázala jsem si představit, že se dokážu otevřít „cizí“ osobě ve velmi osobních a intimních záležitostech. Hned v prvních minutách terapie jsem pochopila, že mé obavy byly naprosto zbytečné. Čas na terapii utekl lusknutím prstu a já se těšila na další.
Pravidelné návštěvy mi byly přínosem daleko v širších rovinách někdy až končinách, které bych si předtím dokázala představit. Nastavené zrcadlo paní terapeutkou mi pomohlo poznat své silné stránky, ale také mnou nastavená omezení. Odstranění těchto omezení přineslo do mého života lehkost. Terapeutka se stala mou spřízněnou duší, která mi pomáhá zvládat všechny životní nástrahy, ale také se podílí na mém osobním rozvoji, který uplatňuji především v profesním životě.
Doporučuji všem, kteří mají nějaká trápení – určitě to lze zvládat lépe. A ještě víc to doporučuji těm, kteří žádné „problémy“ nemají. Budete koukat, jak si rozšíříte obzory a kolik nových možností se vám otevře.

K.S.

Neskutečně se mi emočně i fyzicky ulevilo

Děkuji moc paní terapeutce za její velmi milý, příjemný a empatický přístup a otevřené srdce. Pomohla mi doslova sundat tíhu skály. Prošla jsem si terapií Cesta, která mi umožnila napojit se na uložené a skryté pocity v těle. Neskutečně se mi emočně i fyzicky ulevilo. Po této terapii jsem se vznášela na růžovém obláčku. Je úžasná bytost, jsem velice vděčná za toto setkání a osobní zkušenost.

Ivona

Podstoupit psychoterapii bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě

Každý, i sebevědomý a úspěšný člověk, se může v životě octnout v situaci, kdy se sám sebe ptá – Jak je to vůbec možné, že moje sebevědomí je pryč? Proč se mi děje, že najednou moje tělo svírá pocit úzkosti? Proč nemůžu fungovat jako dřív? Za sebe můžu říct, že podstoupit psychoterapii bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Jsem velmi vděčný Sakura Clinic za opravdu skvělý přístup a úspěšné vedení terapie.

P.T.

Klientská zóna

Udělejte první krok ke zdraví

Rezervujte si svůj termín přes Klientskou zónu, nebo nám jednoduše zavolejte.