Reference

U nás budete spokojeni

Buďte součástí dobra. Pomozte svou zkušeností mnoha dalším lidem, kteří o nás ještě nevědí, a trápí je různorodé potíže.

Napsat referenci

Záněty prsou postupně mizí

Od začátku roku 2023 se snažíme s paní Petrou Vachovou vyladit léčbu mého dlouholetého (14 let) problému s opakujícími se záněty prsou. Postupujeme krůček po krůčku, paní Petra mi nastavuje pomocí čínské medicíny množství individuálních bylin na míru. Záněty postupně mizí a pokud se projeví, okamžitě vše řeším jejími bylinami, které mám připravené v lékárničce a problém je za den dva pryč. Postupně docházím na kontroly, vidíme, že se vše zlepšuje a jsem nesmírně ráda, že mě životní cesta zavedla na tuto kliniku mezi skvělé terapeuty. R.P. 24.09.2023

R.P.

Terapeutka se stala mou spřízněnou duší

První návštěvu jsem absolvovala z důvodů zdravotních problému. Z první návštěvy jsem měla mírné obavy, jelikož jsem nikdy na takové terapii nebyla. Nedokázala jsem si představit, že se dokážu otevřít „cizí“ osobě ve velmi osobních a intimních záležitostech. Hned v prvních minutách terapie jsem pochopila, že mé obavy byly naprosto zbytečné. Čas na terapii utekl lusknutím prstu a já se těšila na další.
Pravidelné návštěvy mi byly přínosem daleko v širších rovinách někdy až končinách, které bych si předtím dokázala představit. Nastavené zrcadlo paní terapeutkou mi pomohlo poznat své silné stránky, ale také mnou nastavená omezení. Odstranění těchto omezení přineslo do mého života lehkost. Terapeutka se stala mou spřízněnou duší, která mi pomáhá zvládat všechny životní nástrahy, ale také se podílí na mém osobním rozvoji, který uplatňuji především v profesním životě.
Doporučuji všem, kteří mají nějaká trápení – určitě to lze zvládat lépe. A ještě víc to doporučuji těm, kteří žádné „problémy“ nemají. Budete koukat, jak si rozšíříte obzory a kolik nových možností se vám otevře.

K.S.

Neskutečně se mi emočně i fyzicky ulevilo

Děkuji moc paní terapeutce za její velmi milý, příjemný a empatický přístup a otevřené srdce. Pomohla mi doslova sundat tíhu skály. Prošla jsem si terapií Cesta, která mi umožnila napojit se na uložené a skryté pocity v těle. Neskutečně se mi emočně i fyzicky ulevilo. Po této terapii jsem se vznášela na růžovém obláčku. Je úžasná bytost, jsem velice vděčná za toto setkání a osobní zkušenost.

Ivona

Podstoupit psychoterapii bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě

Každý, i sebevědomý a úspěšný člověk, se může v životě octnout v situaci, kdy se sám sebe ptá – Jak je to vůbec možné, že moje sebevědomí je pryč? Proč se mi děje, že najednou moje tělo svírá pocit úzkosti? Proč nemůžu fungovat jako dřív? Za sebe můžu říct, že podstoupit psychoterapii bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Jsem velmi vděčný Sakura Clinic za opravdu skvělý přístup a úspěšné vedení terapie.

P.T.

Terapie mi přináší zklidnění i energii zároveň

Po té, co se mi nahromadily dlouhodobé problémy v práci, byla jsem z toho unavená, vyčerpaná, a nevěděla jsem si rady. Dostala jsem doporučení na Sakura clinic. Velice mi pomohla paní terapeutka, nasměrovala mé myšlení pozitivním směrem, učí mě pracovat s mými myšlenkami, se svými pocity, dívat se na svět jinak. Respektovat sama sebe a celkově pracovat na svém psychickém nastavení. Díky její pomoci se cítím mnohem lépe. Paní terapeutka je velice vnímavá a přátelská, terapie s ní je příjemná a přináší zklidnění i energii zároveň.

Hana

Lepšího fyzioterapeuta jsem ještě nezažila

Po létech tápání, hledání a nenacházení dobrého fyzioterapeuta jsem konečně objevila Sakura Clinic. Byla to čistě náhoda. Byla jsem na klinice na konzultaci a v té době mne trápily bolesti hlavy, páteře, tak jsem chtěla zkusit, jak mi pomůžou. Hned při první fyzioterapeutka konzultaci mi hodně ulevila od akutních bolesti a hlavně naučila několik cviků, které je vhodné cvičit i doma. Ze začátku to nebylo jednoduché, protože moje tělo bylo v ubohém stavu.
Byla jsem u ní už poněkolikáté a mohu z vlastní zkušenosti říci, že lepšího fyzioterapeuta jsem ještě nezažila. Doporučují vyzkoušet.

Barbora

Rameno mám úplně v pořádku

Děkuji za odbornou péči a pomoc se „zamrzlým ramenem“. Po terapii a cvičení doma mám rameno úplně v pořádku, rozsah pohybu vůbec neomezen. Můžu vřele doporučit!

Tereza

Jsem schopen opět vykonávat většinu aktivit

100 % profesionalita a skutečný zájem pomoci v kombinaci s osobním a přátelským přístupem. Mám výhřez ploténky, který mě velmi výrazně omezoval při veškerých sportovních i osobních aktivitách. Dnes jsem schopen opět vykonávat většinu aktivit. Děkuji moc!

Daniel

Klientská zóna

Udělejte první krok ke zdraví

Rezervujte si svůj termín přes Klientskou zónu, nebo nám jednoduše zavolejte.