Služby

Práce s psychikou

Všechno začíná v hlavě, proto v diskrétním prostředí a s lidským přístupem opečujeme vaši duši. A to tak, abyste pozitivní změny viděli skutečně co nejdříve. Práci s vaší psychikou vždy předchází detailní vstupní diagnostika, aby vám celková péče i jednotlivé metody přinesly prokazatelnou úlevu.

Svěřte se do rukou odborníků

Rychlá úleva

Pracujeme s metodami, které vám můžou ulevit velmi rychle. Většina klientů si všímá pozitivních změn už po první návštěvě.

Diskrétní přístup

Informace, které nám sdělíte, jsou u nás v naprostém bezpečí. Pracujeme maximálně eticky a tak vytváříme bezpečný prostor, ve kterém se můžete otevřít.

Krizové situace zvládnete sami

Nebudujeme závislost na terapeutovi. Doporučíme a naučíme vás techniky, kterými si ulevíte v případě krize také sami.

S čím práce s psychikou může pomoci?

 • rychlá úleva od trápení – pracujeme s psychikou tak, abyste už po prvním sezení pocítili, že jste na dobré cestě
 • pomoc v krizových stavech – naučíme vás metody, pomocí kterých efektivně zvládnete krizi. A to i sami doma
 • dlouhodobá změna nefunkčních vzorců chování – práce s psychikou vás citlivě navede k ukotvení nových, tělu i mysli prospěšných způsobů uvažování
 • jiný pohled na komplikované situace – terapeut vám dá objektivní, nezaujatý pohled na situace, kterými procházíte. Už to zpravidla přináší prospěšné „aha momenty“

Zajímá vás více?

Nakoukněte do lexikonu nemocí v klientské zóně a třeba si hned rezervujte návštěvu.

¨

Práce s psychikou
slovy zákazníků

Všechny reference
 • Neskutečně se mi emočně i fyzicky ulevilo

  Děkuji moc paní terapeutce za její velmi milý, příjemný a empatický přístup a otevřené srdce. Pomohla mi doslova sundat tíhu skály. Prošla jsem si terapií Cesta, která mi umožnila napojit se na uložené a skryté pocity v těle. Neskutečně se mi emočně i fyzicky ulevilo. Po této terapii jsem se vznášela na růžovém obláčku. Je úžasná bytost, jsem velice vděčná za toto setkání a osobní zkušenost.

  Ivona

 • Podstoupit psychoterapii bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě

  Každý, i sebevědomý a úspěšný člověk, se může v životě octnout v situaci, kdy se sám sebe ptá – Jak je to vůbec možné, že moje sebevědomí je pryč? Proč se mi děje, že najednou moje tělo svírá pocit úzkosti? Proč nemůžu fungovat jako dřív? Za sebe můžu říct, že podstoupit psychoterapii bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Jsem velmi vděčný Sakura Clinic za opravdu skvělý přístup a úspěšné vedení terapie.

  P.T.

 • Terapeutka se stala mou spřízněnou duší

  První návštěvu jsem absolvovala z důvodů zdravotních problému. Z první návštěvy jsem měla mírné obavy, jelikož jsem nikdy na takové terapii nebyla. Nedokázala jsem si představit, že se dokážu otevřít „cizí“ osobě ve velmi osobních a intimních záležitostech. Hned v prvních minutách terapie jsem pochopila, že mé obavy byly naprosto zbytečné. Čas na terapii utekl lusknutím prstu a já se těšila na další.
  Pravidelné návštěvy mi byly přínosem daleko v širších rovinách někdy až končinách, které bych si předtím dokázala představit. Nastavené zrcadlo paní terapeutkou mi pomohlo poznat své silné stránky, ale také mnou nastavená omezení. Odstranění těchto omezení přineslo do mého života lehkost. Terapeutka se stala mou spřízněnou duší, která mi pomáhá zvládat všechny životní nástrahy, ale také se podílí na mém osobním rozvoji, který uplatňuji především v profesním životě.
  Doporučuji všem, kteří mají nějaká trápení – určitě to lze zvládat lépe. A ještě víc to doporučuji těm, kteří žádné „problémy“ nemají. Budete koukat, jak si rozšíříte obzory a kolik nových možností se vám otevře.

  K.S.

 • Terapie mi přináší zklidnění i energii zároveň

  Po té, co se mi nahromadily dlouhodobé problémy v práci, byla jsem z toho unavená, vyčerpaná, a nevěděla jsem si rady. Dostala jsem doporučení na Sakura clinic. Velice mi pomohla paní terapeutka, nasměrovala mé myšlení pozitivním směrem, učí mě pracovat s mými myšlenkami, se svými pocity, dívat se na svět jinak. Respektovat sama sebe a celkově pracovat na svém psychickém nastavení. Díky její pomoci se cítím mnohem lépe. Paní terapeutka je velice vnímavá a přátelská, terapie s ní je příjemná a přináší zklidnění i energii zároveň.

  Hana

Metody práce s psychikou, které zklidní vaši mysl

 • Neurolingvistické přeprogramování
 • Typologie lidí ENNEAGRAM
 • Bachovy květové esence
 • EFT
 • Přepis limbického otisku
 • Harmonizující relaxační masáž

Tato psychoterapeutická metoda byla vyvinuta na základě americké studie University v Kalifornii.

Jejím cílem je doslova modelování vzorců myšlení a chování úspěšných profesionálů v různých oblastech a pozorování jejich následných návyků.

Tak vznikl souhrn praktických, osobnostně – rozvojových znalostí a postupů, které lidem mění život k lepšímu, vedou je k pochopení sebe samých a k lepší komunikaci.

Je to jeden z mocných nástrojů, kterým se dá zbavit různých druhů zlozvyků, psychosomatických onemocnění a jiných.

Zautomatizované chování, které máme, už totiž nevnímáme a tudíž nemůžeme s přesností určit, proč se v některých situacích stále stejně cyklíme.

Schéma ENNEAGRAM díky psychotestu Davida Danielse přesně určí a rozpozná vzorce a rozvojové jednání, ale také slabiny a stíny, na které se lze v rámci sebepoznání zaměřit.

Doktor Bach věřil, že fyzické onemocnění je výsledkem emocionální nerovnováhy.

Proto Bachovy květové esence harmonizují negativní emoce, jako je pocit méněcennosti, únava, pocit přetížení, nedostatek sebedůvěry, strach, melancholie, nespokojenost a jiné.

Pomáhají tyto stavy eliminovat a umožňují nám získat zpět odvahu uskutečnit své sny a přání. Bachovy květové esence míchá vyškolený terapeut pro každého klienta na míru.

Nechte se přesvědčit, jakou sílu ukrývají květiny.

Emotional Freedom Techniques (technika emoční svobody) – terapie vychází z čínské medicíny a k dnešní podobě ji zpracoval a nadále předával Gery Graig.

Tato technika využívá energetické dráhy neboli meridiány v těle, známé také z akupunktury, díky kterým se dají rychle a efektivně odstranit nepříjemné pocity.

Poklepáváním na klíčové body hlavy, klíční kosti a předloktí uvedeme energii do rovnováhy a dané bloky mizí.

EFT můžeme použít i sami doma jako nástroj ke zbavení se podvědomých konfliktů, strachů, fobií, tělesných bolestí a spousty dalších problémů.

Přepis limbického otisku (Limbic Imprint Recoding) je řízená imaginace inspirovaná metodou Eleny Tonetti – Vladimirové.

Naše tělo i emoce reagují na živou představivost stejně, jako by to byla fyzická realita.

Toho je možné využít, abychom doslova přepsali to, jak se do nás a do našeho těla otiskly naše dřívější zkušenosti s tímto světem, především pak zkušenosti z doby početí, zrození a z takzvaného formativního období, které je do zhruba 6 let.

Celá imaginace je prováděna velice bezpečně a citlivě.

Vyzkoušejte masáž, která celkově zklidňuje organismus a navozuje klid v mysli i těle.

Tato masáž kombinuje řízenou meditaci, klasickou masáž, stimulaci smyslů za použítí kožešinek a lávových kamenů, aromaterapii a také muzikoterapii – během masáže využíváme harmonizující hudbu s frekvencí 432Hz.

Masáž je velmi intuitivní a plně přizpůsobena stavu a tématům, se kterými zrovna přicházíte. Přijďte se nechat hýčkat, zasloužíte si to.

¨

Práce s psychikou
příběhy z praxe

Všechny příběhy z praxe

Kdo se o vás postará

Jste v dobrých rukou

ilona svobodova | Psychika

Při své práci čerpám i z vlastních zkušeností

Jsem praktik a čerpám především z vlastních zkušeností, které jsem prožila a tak změnila svůj svět, abych byla nápomocná ho měnit rovněž ostatním.

Díky mé profesní práci s lidmi jsem pochopila, že poznat jak myslíme, jak cítíme a jak následně konáme je základ k celkovému uchopení našeho bytí a přijetí života takový jaký je, i když se nám to někdy nelíbí.

Psychoterapie

Celková doba terapie zahrnuje: samotnou terapii, očištění a přípravu místnosti

 • Vstupní vyšetření

  • Dospělý od 15let
   90 min
   1 590 Kč
  • Student
   90 min
   1 290 Kč
  • Dospělý od 15let
   120 min
   1 890 Kč
  • Student
   120 min
   1 590 Kč
 • Opakovaná terapie

  • Dospělý od 15let
   30 min
   540 Kč
  • Student
   30 min
   390 Kč
  • Dospělý – online
   30 min
   540 Kč
  • Student – online
   30 min
   390 Kč
  • Dospělý od 15let
   60 min
   890 Kč
  • Student
   60 min
   590 Kč
  • Dospělý od 15let
   90 min
   1 290 Kč
  • Student
   90 min
   990 Kč
  • Dospělý od 15let
   120 min
   1 590 Kč
  • Student
   120 min
   1 290 Kč

Klientská zóna

Udělejte první krok ke zdraví

Rezervujte si svůj termín přes Klientskou zónu, nebo nám jednoduše zavolejte.