Psychoterapie

Ilona Svobodová

  • Harmonizující relaxační masáž
  • Neurolingvistické přeprogramování
  • Psycho-energetická transformace
  • Typologie lidí ENNEAGRAM
ilona svobodova | Ilona Svobodová

Certifikáty

2022
Terapeut psycho-energetické transformace mysli, koučování, poradenství, seberozvoj

Techniky NLP neurolingvistické programování mysli, techniky metody RUŠ, kvantové techniky

2015
Relaxační masáže – harmonizace těla i duše, dotekově smyslové hýčkání)

2014
Spiritual Response Therapy – duchovní terapie, práce s energií a kyvadlem

2012
Reiki – alternativní medicína, práce s energií a léčeni

2010
EFT – Technika emoční svobody, meridiánová terapie energetické psychologie

2009
Cesta od B.Bays – intenzivně emoční
a duševní terapie

Příběh Ilony

Jsem praktik a čerpám především z vlastních zkušeností, které jsem prožila a tak změnila svůj svět, abych byla nápomocná ho měnit rovněž ostatním. Asi každý kdo prožívá nepříjemné životní zkoušky se k nim staví rozdílně, většinou naučenými a mnohdy nevědomými postoji, které způsobují další nepochopené reakce ostatních a tím se bohužel mnohdy roztáčí další kolotoč omezení, bloků, bolestí a zklamání. Hodně v sobě dál nosíme, čímž si necháváme ovlivňovat svou budoucnost něčím, co už nám dávno nemá patřit, co už neexistuje a trápíme se danými tématy do té doby, než se nám něco stane, než se většinou ozve naše tělesná schránka formou nemoci. 

Od přírody mi byla daná zvědavost štíra a touha bádat do samých hlubin. Poznávat co se to děje, proč se to děje a jak se s tím dá pracovat na podvědomé úrovni k naší spokojenosti. Při své cestě poznáním bych chtěla zdůraznit, ať na svá starosti nejste sami, rovněž není potřeba to nechat dojít tam, kde se ztrácí veškerá víra, protože potom je to o to těžší, projít tou cestou zpět k pevnému zdraví a vnitřní spokojenosti. 

Víme, že všechno se vším souvisí a kam dáváme pozornost, to nám sílí. Díky mé profesní práci s lidmi jsem pochopila, že poznat jak myslíme, jak cítíme a jak následně konáme je základ k celkovému uchopení našeho bytí a přijetí života takový jaký je, i když se nám to někdy nelíbí. Já s rukou na svém srdci dnes přiznávám, že jsem opravdu ráda za vše co se na mé cestě přihodilo, neskutečně trápilo, bolelo a nešlo s tím někdy hnout. Protože právě jen díky tomu, jsem dnes tam, kde jsem 🙂

Klientská zóna

Udělejte první krok ke zdraví

Rezervujte si svůj termín přes Klientskou zónu, nebo nám jednoduše zavolejte.